Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legkomplexebb otthoni...

Melyik a legkomplexebb otthoni kondigép a földön? Pl a bowflex? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
Tudom, a konditeremnél nincs jobb, de itthon szeretnék edzeni, nagyon fontos lenne, ár nem számít, linkeket szeretnék. Nagyon szépen köszönöm előre is! 18/F
2011. nov. 5. 11:51
 1/10 dirtboy ***** válasza:

szerintem a legjobb egy multifunkciós fekpad,kézi súlyzókkal és különböző rudakkal.

meg ami még fontos de azt lehet házilag csinálni,egy guggoló állvány.

2011. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De esetleg linkelni tudnál? Köszi!
2011. nov. 5. 12:35
 3/10 dirtboy ***** válasza:
de milyen árban mégis?
2011. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó igaz, utána néztem, kéne egy max árat mondanom. Mondjuk 300 ezer tájékán (picit több is belefér)


Ezt a kettőt néztem eddig:

[link]

[link]

2011. nov. 5. 14:32
 5/10 dirtboy ***** válasza:

én ilyenre gondoltam [link]


vagy esetleg külön venni egy kábeleset meg egy jó fekpadot úgy még tán olcsóbb is mint így.

ezek elég drágák és még akkor a rúd meg a súlyok még hozzá jönnek.

szerintem maradj egy sima kábelesnél ami olyan 70-80ért már van jó.

meg egy jó fekpadott nézzél még.

ezzel a kettővel szinte mindet meg lehet edzeni nem gyengén.

2011. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy hely szűkében vagyok, olyanra lenne szükségem, ami összehajtható
2011. nov. 5. 15:54
 7/10 dirtboy ***** válasza:
mennyi helyed van széle,hossza mennyi?
2011. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát kb 2-2 méter, de az lenne a legjobb ha összecsukható lenne, szóval ezért is esik ki az a lehetőség, hogy többfélét veszek. Köszi a segítséget!
2011. nov. 5. 20:22
 9/10 dirtboy ***** válasza:
100%

össze csukhatósat még nem is láttam,nem is bír szerintem sok terhet egy olyan.

tényleg nagyon kicsi a hely.

szerintem egy sima fekpadot vegyél ami nem nagy méretű,a villája se legyen széles mert arra nem jó csak a nagy rúd viszont a nagy rúd meg nem lenne jó neked.

a kis fekpadot meg kell erősíteni majd hogy strapa bíró legyen mert gyárilag csak 100kilóig bírnak,viszont egy kis geometriai ismeretekkel pár kis áthidalóval meglehet erősíteni.

a lábnyújtót szintén meg kell erősíteni.

a lábnyújtó helyére tudsz venni vagy csináltatni vagy csinálni egy scott padot.

azt csak bele kell rakni a szelvénybe úgy mint a lábnyújtót és máris ott a scott pad,hameg nem kell akkor meg csak kiveszed és ott a sima fekpad.

guggoló állvány elkészítése is pofon egyszerű,úgy csináld hogy külön álló legyen és akkor tudod rakosgatni simán,ha ép nem lábazol akkor arrébb teszed és máris elférsz.

ehhez a felszereléshez már csak súlyok kellenek,egy jó egyenes rúd /180cm-eset ajánlom, nekem is az van/

egy francia rúd kell.

és két szerelhető kézi súlyzó.

esetleg egy fogantyút csinálhatsz hátnapon a T-rudas evezéshez,én is fogantyúval csinálom és nagyon jó így.

2011. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Húha, ez aztán a hasznos válasz, köszönöm szépen :D
2011. nov. 5. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!