Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ugróedzést tudtok...

Milyen ugróedzést tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elérni hogy 2-3 hónap mulva akár tudjak zsákolni? Most épphogy megtudom érinteni a gyűrűt ujjheggyel. Mit csináljak hogy sikerüljön? 190 centi vagyok
2011. nov. 5. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
szokták itt az oldalon ajánlgatni valami air alert programot, nézz körül a labdajátékok témakörben régebben sokszor volt szó róla. vagy ha beírod googleba tuti kirak sok oldalt.
2011. nov. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugorj. minden nap gyakorolj, lábsúllyal, mellette 1-lábas guggolást tanuld meg, és ezt is gyakorold. más nem igazán kell, csak a rendszeres edzés.
2011. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bazsi20 ***** válasza:

Az előző hozzászólóval azzal egyetértek, hogy minden edzésen gyakorolj. Ziccereknél, tempónál minél magasabbra ugorj (persze ez alap, de próbálj meg rá külön figyelni), esetleg edzés után is maradj ott, is csinálj gyakorlatokat pl 5x10 gyűrűérintés...


Viszont kizárólag lábsúly nélkül. Rendkívül sérülésveszélyes. Én 8 éven keresztül edzettem NB1-es utánpótláscsapatban, majd NB1 B-ben, de nálunk ez szigorúan tiltva volt. Egyszer fordult elő, hogy vki felvette edzés előtt, de róla azonnal levetették, addig nem edzhetett tovább amíg rajta volt.

2011. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem vitatkoznék egy sportolóval, tedd lábsúly nélkül!
2011. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!