Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 200 hasprés számit valamit?

Napi 200 hasprés számit valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is 22 éves lány vagyok 160 cm és 52 kg voltam 2 héttel ezelőtt...

Elkezdtem egy diétát vagyis amit tudni leht róla mint mindenki imádom az édességet colát enni este éjszaka tv-közben stb:)

Na most minden ilyen dolgoról lemondtam,mert változtatni szeretnék egy kicsit magamon...Nem eszek már este 6 után,2 hete édességre se néztem és nem is kívánom:)

Nem eszek semmi olyan dolgot ami hízlalna és nagyon odafigyelek az étrendembre!

Minden nap megcsinálok 200 hasprést reggel 100 at meg este 100 at.

Ma reggel a mérlegre álltam és 48kg vagyok ami azt jelenti 4 kg fogytam...

Látom magamon de valahogy nem vagyok megelégedve a hasammal...Lapos a hasam de nem feszes annyira mint amennyire én szeretném és azért szerintem teszek érte a 200 felüléssel naponta...

Ti mit gondoltok mit csinálok rosszul,hogy még nem értem el azt amit szerettem volna...????Nem kockás hasat szeretnék csak egy ehez hasonlót: [link]


2011. nov. 6. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Két gond van:

Az első hogy 2 hét alatt a fő sem nő.


A második pedig, hogy diéta és diéta között is hatalmas különbség van. A diéta szó kontrollált étkezést jelent nem pedig fogyókúrát. Ez hatalmas tévhit.

Szóval a napi 200 hasprés jó, de én a helyedben csinálnék lábemelést is. Az étrendedbe pedig iktass sok fehérjét, kevés szénhidrátot.

Végül de nem utolsó sorban az eredményhez több idő kell majd mint két hét.

2011. nov. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

azzal, hogy nem eszel édességet, vagy nem iszol colát, csupán nem fogyasztasz sz.art, ez az egészséged szempontjából előrelépés.

200 hasprés pedig semmi, bár nyugodtan csinálhatnád egybe, viszont hagyhatnál ki pihenő napot.

hasadra pedig: adj le zsírt. bár helyi fogyás nincs, ha csökken a testzsírod, akkor a hasadról is csökkenni fog. plusz minél edzettebben tartod az izmaidat, az a térfogatukon is látszódni fog (ez még nem izomnövelés!) és így feszesebb lesz fölötte a bőr. ehhez azért a hátizmaidat, az oldalsó hasizmokat is erősítsd.

2011. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ja,a testednek több oldala van és ha mást nem is néznénk csak a funkciót,akkor az alsó hát edzése fontossági sorrendben előrébb van a has izom edzésénél.

de látom,hogy 6 után nem eszel,uh kár is ide írnom,mert nincs értelme.

2011. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez a kép lenne az etalon????? pfúúúújjjjj
2011. nov. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el!

[link]

2011. nov. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!