Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretném magam erősíteni...

Szeretném magam erősíteni valaki tud segíteni ebben? (lent. Több. )

Figyelt kérdés

szóval, szeretném a hasamról eltüntetni a hurkákat, nincs sok, sőt nem is nagyok, csak zavar amikor ülőhelyzetben vagyok, mert akkor összegyűrődik,és az olyan hurkás..xD

lehet hogy vicces, meg mittudomén, de én szeretném eltűntetni ezeket....16F vagyok amúgy, bmxezek, de nagyon keveset, és breaktáncolok, de azt most szüneteltetem...32-es karom van befeszítve, nem vagyok túl izmos, szeretném magam szálkásítani, vannak "szerek" amik segítenek???, erősítő szerre gondolok, és valami jó étrend is kéne,mert mindent összevissza eszek, szal, szeretném a zsírt leégetni, helyette pedig izmokat....edzést ne mondjatok,, több oknál fogva nincs rá lehetőségem, étrend kéne, étrend kiegészítők, amiket Németországban megtudok kApni, mert ott élek....ha tudtok segíteni akkor pls help o.o


2011. nov. 7. 13:20
 1/7 dirtboy ***** válasza:
szálkásító diéta és aerob mozgás kell neked.
2011. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó,és azokat hogyan ???
2011. nov. 7. 13:34
 3/7 dirtboy ***** válasza:
szálkásító diétát nézz neten,aerob mozgást meg csak tudod már 16évesen.
2011. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:
ja de a futást ajánlom,az a legjobb
2011. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi, de az aerob mozgásról még életemben nem hallottam... :(...magyarázd már el pls o.o
2011. nov. 7. 15:56
 6/7 dirtboy ***** válasza:

itt az első oldal amit találtam róla,de ezt te is be pötyöghetted volna a google-be.

[link]

2011. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ja, ezt láttam, köszi.. :)

és a ez a szálkásító diéta érdekelne, hogy tárgyilagosan mit kéne egyek....??

2011. nov. 8. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!