Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezekkel a tulajdonságokkal...

✮ʝօк&# kérdése:

Ezekkel a tulajdonságokkal mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
180cm vagyok 15 éves és 63 kiló. na szóval, szeretnék valamicske izmot szedni magamra (fegyencedzéssel), ami sikerült is, viszont az is jó lenne, ha az alakomon javíthatnék. Van rajtam némi plusz, 5-6 kg, és nem tudom, mihez kezdjek, hogy az edzés is jól menjen, és a zsír is szép lassan lemenjen. Vagy jobb lenne először elérni a kívánt izomtömeget és utána pár hét diéta? Gondolkodtam azon is, hogy tavasztól kondiba is járok,mert alakformálásra jobb, csak a saját testsúlyos gyakorlatok nagyon beváltak erő szempontból és nem akarom otthagyni... Hozzáértők tanácsát kérném :-/
2011. nov. 8. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
180 cméterrel és 63 kilóval nagyon csodálkozom ,hogy elvagy hízva . Én is 180 cméter vagyok csak 90 kiló és a hasamon van igazán csak felesleg mondjuk van mellette bőven izom is ,de akkor is furcsálom mert pont van velem egy magas 60 kilós haverom és elég piszka . Am. futás diéta kondiba most lemehetsz ,de igazság szerint ebből a súlyból én nagyon csodálkoznék ha ott egy dekát is lefogynál , nagy valószínűséggel véletlen egybeesés lenne viszont izmot lehet szednél fel bár megkell említenem az egyik legjobb dolog a világon a fegyenc edzés én nekem már kb ez az edzés tervem ami tiszta erő célból van (többi az erőnlét amit csinálok ) . Egyébként valamennyire szerintem leírtad önmagadnak a választ .
2011. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát azért nem mondanám, hogy elvagyok hízva, nem látszik rajtam, de van rajtam egy kis zsír ami idegesít eléggé..és a súlyomban az is közrejátszik, hogy nagyon vékonyak a csontjaim(genetikai adottság..)
2011. nov. 8. 17:33
 3/14 dirtboy ***** válasza:

nyomass egy arc nélküli képet,kizárt hogy 180cm-hez 63kilósan legyen felesleg rajtad.

szerintem neked testkézzavarod lehet.

2011. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Majd ha összejön teszek képet, addig elmagyarázhatod, mi az a testkézzavar.. :P köszi
2011. nov. 8. 18:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg Testképzavarra gondol , ha nem akkor engem is megfogott akkor nem ismerem a kifejezést én se .
2011. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából még lenne egy problémám... a felsőtestem kisebb a lábaimhoz képest, aránytalanul..tehát a lábaim hosszabbak mint az átlag, és a felsőtestem meg rövidebb.. talán ez is közrejátszik.. ha rágyúrok felsőtestre lehet valamit javítani ezen?
2011. nov. 8. 19:01
 7/14 dirtboy ***** válasza:
ja igen testképzavarra gondoltam csak elírtam,remélem így már nem kell elmagyaráznom
2011. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként ja elég valszeg , mivel most levonom magamból a súlykülönbséget az 27 kiló mivel ingázik azért az ember súlya ezért ennyire mondom na most ha elkezdünk gondolkodni 60 kilónál az azt jelentené , hogy egy pálcika vagy és lóg a hasad kb , valahogy ezt nem tudom elképzelni. Plusz ha még fegyencel szedtél is fel valamennyi izmot . Még az lehet ,hogy rossz a mérlegetek ,de másképp kizárt . Egyébként mint mondtam te magad megírtad a választ én már csak ismételtelek kb . De ha pl jó a test arányod akkor tök eredménytelen lesz az egész .
2011. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem jó a test arányom..
2011. nov. 8. 19:06
 10/14 dirtboy ***** válasza:

ha felsőtestre gyúrsz még rosszabb lesz a hatás mert a latissimus miatt főként még szélesebb lesz a felsőtested ami miatt rövidebbnek tűnik majd még jobban.

a megoldás a láb edzése, amivel elérheted hogy nagyobb legyen és így szélesebb is lesz ami miatt rövidebbnek hat majd egy kicsit.

2011. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!