Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezekkel a tulajdonságokkal...

✮ʝօк&# kérdése:

Ezekkel a tulajdonságokkal mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
180cm vagyok 15 éves és 63 kiló. na szóval, szeretnék valamicske izmot szedni magamra (fegyencedzéssel), ami sikerült is, viszont az is jó lenne, ha az alakomon javíthatnék. Van rajtam némi plusz, 5-6 kg, és nem tudom, mihez kezdjek, hogy az edzés is jól menjen, és a zsír is szép lassan lemenjen. Vagy jobb lenne először elérni a kívánt izomtömeget és utána pár hét diéta? Gondolkodtam azon is, hogy tavasztól kondiba is járok,mert alakformálásra jobb, csak a saját testsúlyos gyakorlatok nagyon beváltak erő szempontból és nem akarom otthagyni... Hozzáértők tanácsát kérném :-/
2011. nov. 8. 17:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, nem lehet, hogy még rendeződnek az arányok?
2011. nov. 8. 19:10
 12/14 anonim ***** válasza:
ööö , nem az már kicsit hamarabb megtörtént , most már igazság szerint attól függ hogy milyen életet vezetsz meg ugyebár genetika
2011. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Aha, értem köszi a válaszokat .. :)
2011. nov. 8. 19:13
 14/14 anonim ***** válasza:
simán lehet rajta felesleg, én 173 körül vagyok 61-62kg-san és simán van rajtam felesleg (éppen ki van emelve a kérdésem ha még nem pörgött el, "Elhiszitek, hogy ilyen adatok mellett el vagyok hízva?" a kérdés címe, és képek is vannak mellékelve. magas a testzsírszázaléka gondolom, nézzetek be a kérdésembe és elhihetitek.
2011. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!