Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit és mit mozogjak?

Mennyit és mit mozogjak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy viszonylag normális a kinézetem (hú, ez hülye mondat volt...) viszont valami mégsem tetszik... kb 165-170 centi körül vagyok, és kb 48-52kg... bocs sose mérem pontosan és gyakorta...

na szóval, arra gondoltam be kéne iktatni valami sportfélét az életembe... egyszer próbáltam a röpit, a bicajt, de egyik se tetszett... pinpongozni imádok, dehát ahhoz asztal meg partner...

igen, tudom menjek szakkörbe vagy egyesülethez vagy valami... de nem tudok. egyszerűen nincs rá időm.

ezért arra gondoltam, hogy itthon kéne valamit, mondjuk napi 20 perc vagy fél óra is több lenne mint a semmi...

milyen gyakorlatokat mennyit és hogy ajánlanátok? a hasam nem tetszik (nem kell kockás, de azért mégis.. kissé nagy :$) meg a combom.

légyszi normális, és valamennyire hozzáértő válaszokat szeretnék.

köszi! :)


2011. nov. 9. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi, nem tudom, jó helyre írtam-e...
2011. nov. 9. 21:02
 2/4 dirtboy ***** válasza:
89%

képet rakhatnál fel a nagy hasadról mert én eléggé kételkedek benne.

felsoroltál pár sportot de nem világos számomra hogy most hosszú távú sportot akarsz vagy csak valami mozgást a hasad miatt.

a hasadra /egyébként nincs zsírégetés szóval ha fogysz akkor minden honnan fogysz/ fogyókúrás diétát és otthoni mozgás közül az ugráló kötelezést javasolnám.

de a képre kíváncsi vagyok.

2011. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

anyám, el is felejtettem, tényleg van ugrókötelem O.o :D

nem, képet nem kapsz :P

nem is csak ezért akarok, inkább valamiféle sportot tenni az életembe, de köszi :) még ha csak otthoni gimnasztikát is..

csak gondoltam, ha arra is tudna valaki valamit...

2011. nov. 9. 21:42
 4/4 dirtboy ***** válasza:
89%
vannak ezek a videók a lófejű meg Béres Alexandrának is, azt is csinálhatod az ugráló kötél mellé,az is mozgás,jobb mint a semmi.
2011. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!