Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen térdgyakorlatok vannak...

Milyen térdgyakorlatok vannak befelé forduló térdre?

Figyelt kérdés
Akrobatikán Hátraszaltóztam sokszor rosszul érkeztem szerintem emiatt van voltunk orvosnal rontgen minden... Megműteni nem lehet aztmondta pihentessem nem is táncolok (hip-hop, jazz, akrobatika) már 4-5 honapja és sokat feküdtem de alig javult kevesebbet fáj de nagyon rossz valami gyógytorna van rá? Amit itthon is megtudok csinálni
2011. nov. 9. 21:31
 1/2 dftgsgvghgev ***** válasza:

Üdv. A gyógytornák nagy részét lehet otthon is csinálni, azonban első körben találnod kellene egy gyógytornászt / fizikoterapeutát. A gyógytornákat általában egyénre szabják, a sérülés jellegétől, súlyosságától és az egyén teherbírásától (pl. hajlékonyság, ha nyújtásokat kell végezni) függően. Azért lenne fontos a gyógytornász tanácsa, mert akkor olyan dolgokat gyakoroltat veled, amik a te térdedre vannak szabva, nem máséra. A másoknak javasolt gyakorlatokat végzel, ronthatsz is az állapotodon :( A térded, gondolom, megér annyit, hogy biztosra menjél.

Szóval, ha van ismerős gyógytornász, akkor nosza, ha nincs, akkor keresni kell egyet.

2011. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Maris keresek!
2011. nov. 16. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!