Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegelési időszakban az...

Tömegelési időszakban az számít hogy heti 3 v 4 (esetleg 5) edzésre bontom a hetem?

Figyelt kérdés

Fejlődésre van valami hatással, hogy hány edzésnap és hány pihenőnap van?

Vagy igazából tökmindegy?


2011. nov. 9. 21:40
 1/4 dirtboy ***** válasza:

persze hogy számít,fontos a pihenő nap nem lehet túlzásba vinni az edzést viszont az sem jó ha nagyon össze van zsúfolva.

a 3 napos edzésterv csak végszükség esetben jó szerintem, ha tényleg nincs több idő rá.

a 4-5 napos edzésterv a legjobb szerintem.

2011. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Én a 4 napos edzésterv híve vagyok, de éppen a pihenőnapok miatt gondoltam, hogy ha 3 napos edzést tolok, akkor több a pihenő, lehet h tömegelésnél hasznosabb.
2011. nov. 9. 21:50
 3/4 dirtboy ***** válasza:

igen úgy több a pihenő az értem de nem tudod olyan hatékonyan megedzeni az izomcsoportokat.

a lábat és a hátat nem jó más izommal együtt edzeni.

nem tudom te hogy vagy vele de én hát nap után mozdulni is alig bírok nem hogy még mást is edzek.

és más izom után sem bírnám maxot beleadva edzeni a hátam.

véleményem szerint nem jó össze zsúfolva edzeni őket.

2011. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2011. nov. 9. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!