Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így sok zsírt fogok felszedni?

Bike712 kérdése:

Így sok zsírt fogok felszedni?

Figyelt kérdés
sziasztok! 176 cm és 60 kg vagyok.Szeptemberben kezdtem az edzést azota 3 kilót szedtem fel.rendszeresen edzek heti 3-4x.napi 3x eszek "igényesen" nagy kaját,és elszórtam kisebb szendvicsek stb + Jumbo.Attól félek hogy nem izmot fogok hízni hanem zsírt fogok magamra szedni a Jumbotol.Lehetséges ez szerintetek?

2011. nov. 9. 22:22
 1/4 dirtboy ***** válasza:

izmot hízni te jó isten


jó olvasást: [link]


máskor meg ésszel vásárolgass ne csak hasra ütésre vagy promó szöveg alapján.

a kajádat tedd rendbe ne jumbozzál egyből.

2011. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt már rég elolvastam,izom hízást úgy értettem hogy izmot felszedni..nagyon nehezen hízok és versenyszerűen bmxezek emellett.ezért szedek jumbot.nem tudok bevinni annyi szenhidratot szilárd kajábol,főleg hogy suliba nem tudok kilós rizzsel rohangálni.
2011. nov. 9. 22:32
 3/4 dirtboy ***** válasza:
88%

suli meg a lehetetlen kajálás egy tévhit,minden sulis hisz benne egészen addig még el nem kezd melózni és akkor rájön hogy a suli egy étterem ahol bármikor tudsz enni annyit amennyi kell.

nem kell kilós rizzsel szaladgálni.

a napi adagot elkészíted vagy készítetted és szépen kis dobozokba belerakod,azt szépen berakod a táskádba és szünetekben szépen begyűröd arcba.

de ne csak rizst rakja a dobozba hanem húst is meg zöldségekét.

2011. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
eddz rendesen, és akkor izomban (is) fogsz nőni.
2011. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!