Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri Jumbo-t szedni, ha...

Megéri Jumbo-t szedni, ha csak 2-3 havonta tudok venni 1 havi adagot?

Figyelt kérdés

Sajna nem vagyok eleresztve pénzügyileg, viszont nehezen fejlődök, ezért muszáj beiktatnom valamit. 100% whey protein-t vagy Jumbo-t szeretnék venni.

A kérdés az lenne, hogy ha csak 2-3 havonta tudom szedni 1 hónapot akkor használ e valamit? Az edzéseket természetesen ugyan úgy folytatnám ha elfogyott az adott adag.


Előre is köszi a válaszokat.



2011. nov. 10. 19:56
 1/10 cynic ***** válasza:
milyen az étrended?
2011. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

m86


bodybuildingbolt.hu-n vegyél proteint vagy power proteint dextrózzal. szájtek elég drága.

2011. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dirtboy ***** válasza:

jó olvasást:

[link]


ha nem vagy eleresztve akkor vegyél zabot meg dextrózt.

a jumbo ch tartalma /palatinose,dextróz,vitargo,maltodextrin,fruktóz,zab/

ezek közül a vitargo a legjobb de azt tuti hogy abból van benne a legkevesebb.

dextrózt olcsón tudsz venni 2kiló 990ft

malto nem kell

fruktóz testépítőknek nem kell

zabot meg vehetsz a boltba és eheted reggel,akár egy kis dexrózal együtt is,de abból csak keveset

edzés után mehet dextrózból 1g/tskg is de reggel nem kell sok.

palatinose szintén elnyújtott felszívódású ch,de le van sz arva ott a zab


az étrended legyen rendbe mert másként semmi nem lesz jó

2011. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:
ja és igen,a protein külön kell ezekhez keverni,a power protein ajánlom az pénztárca barát
2011. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 adag jumbó 600 forint. van benne 50g protein, meg 150g szénhidrát.


20deka csirke, meg 20deka rizs pont ennyi tápanyagot tartalmaz, és 300 forintból kijön. (na jó nemigaz, mert ebben több a protein, több, mint 60g)


Magyarázza már el valaki, hogy mi értelme van Jumbót enni? Egy túlárazott szemét, ennyi...

2011. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zakathol ***** válasza:

20deka csirkemellben 50g protein van. Nálunk az 50 kevesebb a 60-nál :D De amúgy totál igaza van az előző hozzászólónak. Szilárd kaján kell lennie a hangsúlynak. A tápkiegre akkor van szükség, ha már ezekkel nem tudsz normális mennyiségű kaját bevinni.


Annyi még, hogy azért akkor van létjogosultsága a jumbonak is, ha mondjuk valaki hardgainer, 70-80kg és 6g/tskg ch (az napi ~420-480g ch) környékén kell tömegelni, akkor azért lehet olyan, hogy a rengeteg rizset már nem bírod benyammogni minden nap...

2011. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

m86


meg mondjuk gyorsabban felszívódik!

2011. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

m86


és a csirkemellet inkább 20grammal számoljuk...az a biztos.

2011. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a rizsben is van protein...
2011. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Minden nap rizst meg csirkét enni elég unalmas. De mégsincs olyan kellemetlenül sz*r mintha minden nap jumbo-t iszol. Én iszom a jumbot is, nekem használ mert jön a tömeg és hogy ne zsír formájában jelenjen meg edzeni is kell piszkosul, de én is úgy gondolom hogy a szilárd étel a legfontosabb... és csak azon felül jöhetnek ezek a sz*rok.
2011. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!