Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mellizom-erősitő...

Milyen mellizom-erősitő Gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés

Főként olyanokra a gondolok amikhez nem kell eszköz és otthon is végezhető.


A Választ előre is köszi!


2011. nov. 10. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor fekvőtámasz.
2011. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor holnaptól csinálni fogom :D
2011. nov. 10. 20:51
 3/7 lulu77 ***** válasza:

Van sok variációja, csinálj többfélét. Van széles fogású, szűk, egykezes, egylábas, az én kedvencem pedig amikor kb a hasad alatt van a kezed, és úgy csinálod, azt szinte csak mellre érzem. Ami a lényeg, hogy lassan és szabályosan csinálj, és ne csak egy, hanem több sorozatot egymás után. Szabályosan meg úgy kell, hogy 2 másodpercig tart míg lemész, tartod magad 1 másodpercig, majd 2 másodpercig tolod ki magad. Így nem fogsz tudni sokat megcsinálni elsőre szerintem, lehet hogy térdeléssel kellene kezdened, vagy asztalnál - egyáltalán nem égő, de így "jobb eredményt" érhetsz el -, de csak így érdemes csinálni, így van nagyobb hatása. És amint meg tudsz csinálni 2 vagy 3*20-at mondjuk asztalnál, akkor elkezdesz 2*2-ra gyúrni térdelésben, aztán 2*20-ra simán, aztán 2*20-ra szűken. A lényeg hogy egyre nehezíts, akár úgy hogy a lábad egyre magasabbra rakod. De ajánlom a Fegyenc Edzés című könyv megvételét, abba 6 féle saját testsúlyos gyakorlat van, amik közül az egyik a fekvőtámasz, megtanít egykezes fekvőre 10 lépésen keresztül...


Amúgy még a tolódzkodáds is jó mellre ha jól tudom.

2011. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lulu77 ***** válasza:

És amint meg tudsz csinálni 2 vagy 3*20-at mondjuk asztalnál, akkor elkezdesz 2*20-ra gyúrni térdelésben, aztán 2*20-ra simán, aztán 2*20-ra szűken.


bocs, a térdelésesnél elírtam a számot..

2011. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekedi is köszi!


Főleg azt hogy érthetően elmagyaráztad :D

2011. nov. 10. 21:27
 6/7 lulu77 ***** válasza:
Ja, a pihenőnapokról nem is szóltam... Szóval ne minden nap csináld, csak 2 naponta, fontos a regenerálódás. Plusz melegíts be előtte rendesen, nyújtsál is, ez is fontos. És egyél rendesen, ebbe viszont nem tudok tanácsot adni, az étrend nem az én asztalom..
2011. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Már így is sokat segitettél:D
2011. nov. 11. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!