Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen otthon gyakorlatok...

Milyen otthon gyakorlatok vannak a mellizom formázására? Elsősorban a belső izomzatot szeretném növelni, de igazából mindet jobb lenne.

Figyelt kérdés

Nincs semmiféle súlyzóm, a fitness bérletem meg lejár holnap és nincs pénzem újra. Rosszul kezdtem neki a testépítésnek és csak simán fekvenyomást csináltam egyenes padon, emiatt aránytalan lett a mellizmom. Szóval minden részre szeretnék erősíteni, kivéve arra, amelyiket a sima fekvenyomás erősít, mert az viszonylag nagyobb lett.


16f


2010. jún. 9. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

felső mellre ferde padon alsó mellre negatív padon a melleid belső részére 1 kezes súlyzókkal fekvenyomás.tárogatás kicsit megnyújtja a melledet azt is csinálni kell.

Hát otthon semmi súlyzóval szerintem nem nagyon tudsz mit csinálni.Max fekvőtámaszt tudsz.ha felrakod a lábad egy székre nehezebb lesz és talán kicsit jobban fog dolgozni a felső melled,ha pedig a kezeidet rakod fel egy székre például akkor könnyebb lesz a fekvőtámasz és talán egy kicsit az alső melledet is igénybe veszi.De szerintem rendes fekvőtámasszal is arányos fejlődést érhetsz el.

2010. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!