Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lapos hasat szeretnek, most...

Lapos hasat szeretnek, most kezdtem el konditerembe jarni biciklizessel es futassal elerheto ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 16:12
 1/10 dirtboy ***** válasza:

elérhető igen de kell fogyókúrás diéta és helyi zsírégetés nincs.

ja és minimum 30percig csináld folyamatosan olyan tempóban amiben bírod és a pulzusod is még zsírégető tartományban van. /erre azért figyelj/

2011. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de az a helyzet h mar naon vekony vagyok csak meg hasam van ugyhogy fogyni nem szeretnek
2011. nov. 14. 18:10
 3/10 dirtboy ***** válasza:

genetikusan dől el hogy ki honnan veszít először zsírt.

ha már minden honnan lefogytál akkor értelemszerűen ha csinálod tovább akkor a hasad fog következni.

csinálj mellé súlyzós edzés is és a protein beviteled legyen 2,5-3g/tskg protein,így megvéded az izomzatodat és nem veszítesz belőle sokat.

2011. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hat de ha tovabb fogyozok ,akkor mar anorexiasnak fogok tunni
2011. nov. 14. 18:28
 5/10 dirtboy ***** válasza:

ha az így van akkor rakj fel egy képet a hasadról ide mert már kezdek kételkedni abban hogy neked van felesleg a hasadon.

[link]

2011. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hat most nem fotozok ,de holnap inkabb kuldok egyet privibe oke?
2011. nov. 14. 18:40
 7/10 dirtboy ***** válasza:
oké
2011. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nah elkuldtem privibe
2011. nov. 14. 18:54
 9/10 dirtboy ***** válasza:

nincs szerintem baj a hasaddal,tök jó szerintem.

egy kis úszógumit látok,a hasad viszont nem rossz.

máshol is rendben vagy,nem tudok neked újat mondani.

úszógumira ugyan az kell mint minden másra amit írtam.

fogyókúrás diéta és aerob mozgás,mellé súlyzós edzés és magas protein bevitel az izom megőrzése céljából.

nagy jó kis női alakod van,kellő képen széles a medencéd és ezért nem is gondolom hogy jól állna ha teljesen tök lapos lenne a hasad,így ahogy most van pont jó.

de ha változtatni akarsz mégiscsak rajta akkor ott van amit írtam azt kell csinálnod a cél elérésért.

2011. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nah jol van meglassuk ,koszi szepen
2011. nov. 14. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!