Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elmúlt hónapokba kicsit...

Elmúlt hónapokba kicsit meghíztam, lett egy kis hasam ami nagyon aránytalan meg megvastagodott a combom is hogyan lehet a legegyszerűbben leadni?

Figyelt kérdés
22F . a hasizom gyakorlat mennyire jó erre? mert én azt hallottam hogy a zsír réteg alá megy az izom .
2011. nov. 16. 00:58
 1/3 dirtboy ***** válasza:

jó hallottad


szálkásító diéta kell hogy a zsírt le dolgozd a testedről.

2011. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Diéta,plusz futás.
2012. jan. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 z o l i ***** válasza:

Tévhit, hogy az adott testrész erősítő gyakorlat lokális zsírvesztést produkálna. A hasizomgyakorlattal remek hasizmod lehet. Kissé egyszerűen a zsír onnan jön le a legnehezebben ahová a legkönnyebben ment fel.

A lényeg a kalória deficit létrehozása. Ez kétféleképp érhető el, a kalória-bevitel lecsökkentésével (diéta), ill. a kalória-felhasználás megnövelésével (testmozgás). Az optimális megoldás természetesen a kettő kombinációja.

Testmozgásnak pedig érdemes olyat választani ami sok izomcsoportot mozgat (úszás, futás, kerékpározás)


Lehetőleg alacsony glikémiás indexű ételeket fogyassz (ezek nem növelik a vércukorszintet, alacsonyan tartja az inzulinszint, nincs éhségroham...) egyszerű szénhidrátok edzések előtt megengedettek (könnyen hasznosul, energiát biztosít) edzés után pedig fehérje dús ételek fogyasztása tanácsos. Naponta sokszor (ötször) enni, de keveset (kis adagokat).

Sok sikert!

2012. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!