Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy kezdő Kettlebell-es hány...

Egy kezdő Kettlebell-es hány kilogrammos súllyal kezdjen?

Figyelt kérdés

2011. nov. 16. 10:38
 1/4 dirtboy ***** válasza:

nem értek a kettlebell edzéshez de azt olvastam egy hozzá értőnek a blogján hogy 16kilós még az erősen haladóknak is elég,szóval attól biztos hogy kevesebb is elég lesz.

nem tudom milyen erőben vagy meg hogy hány éves vagy úgy hogy nem tanácsolok inkább kg.ban csak hogy attól biztosan kisebbet vegyél.

ja és még annyit hogy a kettlebell nagyon veszélyes az ízületekre szóval ahhoz hogy meg tanuld a gyakorlatokat el kéne menned kettelbell edzésre,a te érdekedben.

2011. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pavel 16kg-ot javasol férfiaknak kezdéshez, de, ha nem vagy edzett próbálkozz inkább a 12kg-ossal.
2011. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

edzésen vegyél magadhoz 12est,meg 16ost is.

kipróbálod a 12essel és ha könnyű,akkor váltasz 16osra.

én így csináltam,mert féltettem a derekam eleinte,de én alapból derékprobléma miatt mentem oda,uh óvatos voltam.

2011. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A derékprobléma nálam is stimmel :S

Tizenhét éves vagy(hamarosan 18). Itthon általában egy 7 kg-os kézisúlyzóval szoktam edzeni + még 1-1 2 kg-os súlyt teszek a kezeimre. Szóval ez már 11 kg. Nem annyira megerőltető, de persze a sokadik gyakorlat után már nehéz.


Vékony és magas vagyok.

2011. nov. 17. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!