Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem látszik a hasizmom?

Miért nem látszik a hasizmom?

Figyelt kérdés

Már kb. több mint fél éve minden este edzem a hasam,de ali látszanak kivülről a kockák pedig ha megfogom a hasam rendesen érzem a kis kockákat.Nem hiszem,hogy a zsir miatt nem látszik mert nem sok zsir van rajta.Légyszi irjatok.Köszi!

15/F


2011. nov. 16. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
mert olyan kis zsírod van, ami pont eltakarja, ezért pont nem látod. de persze nem sok zsír van rajtad, hiszen ezt Te írtad.
2011. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Erdi222 ***** válasza:

Egyetértek az elöttem szólóval.

Ahoz, hogy látszódjanak a kockák minden zsírt le kell adni, mert még ha tényleg kevés van is rajtad az elég ahoz, hogy a kockák közti "rést" kitöltse...

2011. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt,hogy nincs sok zsir rajtam az úgy értem,hogy látszik a hasamon,hogy kemény izmos csak nem látszik a kocka.Amugy az kis zsir amit irtál,hogy eltakarja a elfog tünni ha még fogok sokat hasra gyúrni?
2011. nov. 16. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:

nem. a zsírod mindenkor az étkezéseden fog múlni. ha szálkásításhoz igazítod az étrended, akkor le fog menni az is (példa: testépítők versenyen).

ha viszont nem, akkor csinálhatsz 1000 hasprést naponta, avagy 2 órás hasedzéseket is, így sem biztos hogy annyi energiát felhasználsz, hogy lemenjen a zsírod. ugye a has gyakorlatok nem olyan nagy energiafelhasználók, érdemes teljes testes edzést tolni, plusz vagy kardiót, de ha elég kemény vagy akkor kemény intervallum edzéseket végezni (diéta mellett).

2011. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi, nem vagy dagadt, csak erős csontozatú.
2011. nov. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!