Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez mehet így, vagy változtassa...

Magyar izom kérdése:

Ez mehet így, vagy változtassam meg az étrendemet néha?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem hogy tömegnöveléshez kezdek..

Ès már több mint egy hónapja csírkét rizsel, zöldséggel eszem naponta 4-szer.. Persze volt néha hogy mást ettem, de mindig vagy rizs vagy tészta.

Reggeli turó müzlivel, sok gyümölcs, nem eszem csokit, üditöt csak "jó" dolgokat..


Legalább egy félévig akarom ezt a diétát folytatni, aztán megyek pár hónapra külföldre, rokonokhoz, így nem tudom mennyire fogom tudni tartani az étkezést...


Szóval baj ha ilyen egyforma az étrendem?


2011. nov. 18. 00:40
 1/4 Zakathol ***** válasza:

Teljesen mindegy mennyire egyforma az étrenden. A kajálás - a közhiedelemmel ellentétben - funkcionális tevékenység, nem pedig valami vallási szertartás, áldozat az isteneknek meg hasonlók :D


Azt a reggeli túrót inkább átraknám estére. A kazein lassú felszívódású fehérje, reggel pedig inkább gyors felszívódású kéne, hogy az éjszaka fellépő tápanyaghiányt minél gyorsabban pótold. Szilárd kajával, most így hirtelen nem tudom, hogy szokták megoldani, de én pl reggel zabpehely+fehérjeturmix kombóval indítok.

2011. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 clint ***** válasza:
tömegelésnél nem épp az a fontos, hogy csirkét rizzsel egyél hanem az is, hogy mennyi az a fehérje és szénhidrát mennyiség amit beviszel.
2011. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
70 kg vagyok, naponta eszem kb 300 szénhidrátott, és kb 150 gram fehérjét, mindent rendes kajából.. (nem szedek kiegészítöket)
2011. nov. 18. 18:59
 4/4 clint ***** válasza:
a 300 grammból kb 150 grammot edzés után egyél kissé ki fogja készíteni lehet a gyomrod de próbáld meg, ha nagyon nem megy 75-75 grammot egyél olyan 45 perc külömbséggel. És tojásfehérjét fogyassz edzés után az sem baj ha csak részben, jobban hasznosul mint a csirke.
2011. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!