Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudna segíteni nekem megtervez...

Tudna segíteni nekem megtervezni valaki a testépítéshez az étrendemet? (1 hétre leosztva) Én 175 magas és 85 kg-os vagyok. Sokat olvastam ez ügyben, de elég tanácstalan vagyok. Szívesen fogadnám a testépítésben jártas emberkék tanácsát!

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 17:43
 1/7 Osynho ***** válasza:
Naponta 2g fehérje / testsúlykg és 4-5g szénhidrát, alkat, mozgás függvényében. Napi min 5 kajálás, egyszerű szénhidrátok (pl fehérliszt,cukor) mellőzése. Fehérjének: sovány húsok csirke, hal, tojás,túró. Szénhidrát: rizs, zabpehely, durumtészta. krumpli, ezenkívül lenmagolaj, olajos magvak és persze zöldség-gyülölcs mehet izomból. Sok folyadék (víz).
2010. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sok folyadék = 1 liter / 20kg, neked tehát 4-5 liter / nap.
2010. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fügvénye h tömegelsz, avagy szálkásítassz egyébként. paramétereidből végülis tömegelned kellene sztem. énis így csinálom ahohy leírtad. de halottam olyat is hogy 3g/T.kg
2010. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat!
2010. júl. 6. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
de fogyni akarsz vagy mi? mert ha szállkás akarsz lenni akkor ez a testsúly nem megfelelő kicsit sok. De tömeges akarsz ahhoz jó de ezt le kell szállkásítani. minden ezektől függ
2010. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szálkásítani akarok.Sajnos a hasamon felhalmozódott rendesen a zsír és ettől szeretnék minél hamarabb megszabadulni,ezért kellene egy jó étrend.
2010. júl. 6. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:

ha szálkázni akarsz akkor az első választ ajánlom.

a szénhidrátot viszont érdemes egy kicsit lejjebb vinni,mert az hízlal a legjobban.több sovány fehérje,és zöldség,gyümölcs mehet bátran!

2010. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!