Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak 1 gramm fehérjét...

Ha csak 1 gramm fehérjét viszek be/tskg akkor nem fejlődök?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Éhen halsz.
2011. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igazából a .. hú bazz leesett :D

a én még azt tanultam, hogy a WHO szerinti egészségügyi alsó határérték olyan 0,8g/ttkg körül van, de ez ha egyébként eleget eszel jó arra hogy ne légy beteg.

és ahogy első mondta, ha csak ennyit ennél, éhen halnál.

ha normálisan kajálnál és csak ennyi lenne a fehérje beviteled, akkor izom nem nagyon tudna miből feljönni. 2g/ttkg-al már úgy tudom lehet fejlődni, nem kell 3 meg 4 gramm.

2011. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*anno én még azt tanultam*
2011. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
beb@szna ha éhenhalnék.az jelen esetben 70 gramm ami 30-40 deka hús egy nap. kösz Aczél.
2011. nov. 22. 22:09
 5/8 A kérdező kommentje:
valaki 1 héten egyszer eszik húst...valaki 1 hónapban. (persze erre nem lehet tömegnövelést alapozni,de most átlagemberre értem)
2011. nov. 22. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Az oké van olyan aki rohadt kevés fehérjét visz, be, de tud egy olyan trükköt a szervezet, hogy lebontja aminosavakra a fehérjéit és újraépíti a neki szükséges fehérjéket, de nem 100% ennek se a hatásfoka ezért innen onnan muszáj valami fehérjét bevonni különben lassan egyre kevesebb fehérje lesz romlanak a szervi funkciók stb. Az 1g/ttkg kb arra elég, hogy biztonságosan fenntartsa ezt a folyamatot, de ebből nem jut arra, hogy növelje az izmaid ami ugye fehérjéből áll.
2011. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olcsó fehérjekészítmény? Egy hónapra egy kilós Power Protein 3000 forint, és ha nem is lenne meg a 2g/tskg, akkor is sokat segítene.
2011. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
heti egyszer eszik húst. és az egészsége? az hogy muzsikál? és meddig..
2011. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!