Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy hétre hány kg csirkemellet...

Egy hétre hány kg csirkemellet illik venni?

Figyelt kérdés

Nincsenek 3 ajtós szekrény álmaim, inkább legfelejebb maximum olyan 50 cent féle test, sőt még olyan sem. Inkább az izléses és diszkrét fajta :'-D


A testem emgvan hozzá: széles váll, erős csontozat, 190 centi magasság - szóval alapjáraton úgy nézek ki mintha gyúrnék, de pusztán a testi adottság és genetikának köszönhetem ezt. Valójában azonban el vagyok hízva. Lóg egy kicsit a csöcsöm és egy cseppet nagy a hasam. Szeptember óta kondizok, csak az étkezés nem teljesen megfelelő. Ezért inkább ezt a 3 hónapot, amolyan erősítő-ként lehetne felfogni, természetesen sok fölöslgeses kaját nem bevéve. Anyum főztje sok szép hússal felturbózva, tojások literszámra, stb...


Szóval legyetek szivesek, nem a kérdéstől eltérő válaszokat adni, de tanácsokat szivesen várok. Ti hány kg-ot vesztek?


2011. nov. 23. 16:27
 1/10 A kérdező kommentje:
vagy mint például reggie bush ( [link] )
2011. nov. 23. 16:29
 2/10 dirtboy ***** válasza:

nem értem miért kell mások menyiségét számon tartani.

annyit veszel amennyit akarsz,fagyasztóban elég sokáig eláll.

a kajádat meg rakd rendbe,legyen étrended és akkor majd tudod hogy menyit is vásárolj.


remélem a bodybuilderen az alapismereteket már át nyálaztad.

2011. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dirtboy ***** válasza:

ja amúgy tök mindegy hogy most 50cent testű akarsz lenni vagy 70cent vagy akár 10dollár az mindegy,tömegnövelő étrend kell és jó edzés

ennyi

50is azt csinálta csak gondolom ő leszarta az egészségét és koxot is tolt hogy minél hamarabb meglegyen./most biztos viagrát tol az öcskös/

2011. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tojást miért literbe méred? Remélem nem nyersen iszod.
2011. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TOMAtm ***** válasza:
napi 70 deka ha mellé tolod a turmixokat is már jó.a kokszról meg annyit h aki nem használta meg nem ért hozzá az ne legyen okos :)
2011. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dirtboy ***** válasza:

TOMAtm jól van tudom hogy te tolod nem is érdekel,te biztos jól is csinálod mert értesz hozzá a régi írásaid alapján de 50 ről ezt valahogy nem tudom elképzelni mert kb. azon a szinten van mint a sittesek /mondjuk az is volt/

és nem hiszem hogy normálisan szedte.

ezért írtam azt amit.

2011. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem 50-nek komplett orvosi háttércsapat állította össze a kúrát.
2011. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dirtboy ***** válasza:
hát persze
2011. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TOMAtm ***** válasza:

Nem irtam h bárki is kokszoljon,sőt nem biztatok rá senkit,csak azt irtam h kissé fel van fújva ez a dolog....

am meg a legtöbb ember teljesen faján eledzeget évekig bármi kieg nélkül.a fodrászom pl múltkor azt ecsetelte h a fia azt mondta neki h vegyen neki proteint mert attól jobban fejlődik,erre lekiabálta h nemfog felállni a kukija tőle...nem mondtam neki semmit,szép csendben megjegyeztem magamban hogy ennyi eszed van drága.

2011. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

a tojásos - liter dolog egy szójáték volt csak. írásban nem úgy érződik mint szóban :-)


mondjuk én nem votlam világos:

hogy ti mennyit vesztek egy héten. hány kg-ot és hány foritn megy rá összesen

2011. nov. 24. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!