Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány kg-t sikerült felszednete...

Hány kg-t sikerült felszednetek testépítéssel és kb mennyi idő alatt? Mit szedtetek mellé? Szteroidot, fehérjeport vagy csak simán nyomtátok a csirkemellet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél év alatt 8 kilót, és fehérjeport szedtem. Halat gyakrabban szoktam enni, de csirkemellet is eszem.
2011. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy jó két és fél év alatt 18 kg-ot. Az étrendemet kiegészítettem fehérjeporral.
2011. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2év alatt 20kg körül, persze nem száraz izom.
2011. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A simán csirkemell és a fehérjepor között nincs különbség.
2011. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


2,5 év alatt +30, 5 hónap alatt -9. Naturba.

2011. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem éppen mert a csirke az nem táplálék kiegészítő..
2011. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 unity válasza:

9 éve 16 évesen kezdtem, 50kg voltam, ma 90-92 kg vagyok.

valamikor a fejlődés lassabb valamikor tényleg jobb, valamikor zsírosabb voltam, most egészen jó eres forma van, és a sokat köszönhetek a szteroidoknak, persze rengeteg tanulás kell róluk mielőtt hozzájuk nyúl az ember, gyógyszerek, melyeket helyesen kell alkalmazni és akkor nincs semmi baj! fehérje és vitamin meg nagyon alap, de még alapabb az hogy egyél minőségi ételt és eleget!

2012. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!