Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem 2 napja edzeni....

Elkezdtem 2 napja edzeni. Tartsak-e pihenőnapot? Hogy a hatásosabb?

Figyelt kérdés
26 nap alatt szeretnék elérni eredményt (egy kis alakformálás).Nem az a problémám, hogy túlsúlyos vagyok, hanem inkább vékonyabb...tehát izmosítani, formálni akarok fenékre, combra, vádlira.Hetente mennyi órát tornázzak ehhez? És mindennap csináljam? Egyébként Béres Alexandra dvd-jére. 40 perces a film.Ez nem túl megterhelő így pár első alkalomra?
2011. nov. 24. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ! tarts pihenő napot( az izmoknak szükségük van a regenerálódásra) , heti 3 edzés elég , ám azt nem hiszem hogy 26nap alatt lesz bármi eredmény is , ahoz hogy izmosodj megfelelő étrendre is szükséged lesz
2011. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,várom a többiekét is! Mire gondolsz a megfelelő étrend mellett? (Amúgy nem nagy izmokra gondoltam,csak tényleg 1 icipici formálásra:D)
2011. nov. 24. 20:24
 3/4 dirtboy ***** válasza:

ha a többiekét is várod akkor írok

igen pihenő az kell,kaját rakd rendbe lényegtelen hogy mennyi izmot akarsz,az vagy amit megeszel ezért fontos hogy legyen tápanyag amiből felépíted a kívánt izomzatodat.

a bodybuilderen találsz étrendet és kezdő edzéstervet,plusz olvass a témában minél többet,az alapismereteket is olvasd el

2011. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem nagy izmokra gondoltál? most komolyan? 26 nap alatt, alapismeretek hiánya nélkül béresalexandrás gyakorlatokkal ne makarsz egy kigyúrt izomkolosszus lenni?

ez reálisnak tűnik, szerintem menni fog. ahogy írták, hagyj azért pihenőnapot, a kemény nagy ellenállású edzésekkel túl lehet edzeni az izmokat, így meg se fejlődni nem fognak, és még a teljesítményed is visszaesik. de ha jól kajálsz akkor jól fogsz haladni.

2011. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!