Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Baba tervezéskor milyen torna...

Szundika20 kérdése:

Baba tervezéskor milyen torna ajánlott?

Figyelt kérdés
próbálkozunk a babával és milyen tornát tudtok ajánlani? (köszönöm)
2011. nov. 25. 14:45
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
azt hiszem teljesen mindegy amíg csak tervben van,nem hallottam még terhesség előtti tornáról csak terhesség közbeni tornáról és azt hívják terhes tornának.
2011. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ágytorna, lepedőakrobatika... jó sok...
2011. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szex, napi ötször.
2011. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Rendkívül értékes válaszokat kaptál. :-)

A futást, ugrálással, intenzív csípőmozgással járó tornákat, táncokat nem ajánlják mert negatívan hathat a beágyazódásra. Én ezért hagytam abba a zumbát, pedig nagyon szerettem!

2011. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen bírom az ilyeneket akik azt se tudják miről van szó de beleszólnak! Köszönöm válaszod erre voltam kíváncsi végre egy értelmes ember!!:)
2011. dec. 5. 17:07
 6/11 A kérdező kommentje:
És esetleg tudsz olyan dvd-t ajánlani vagy olyan mozgást amit lehet végezni?Esetleg te csinálsz valamit ha már a Zumbát abba kellett hagynod?:) Én is azt szeretetem volna de akkor lemondok róla!:)
2011. dec. 5. 17:09
 7/11 anonim válasza:
Szia! Sokan esküsznek az aviva tornára, állítólag jó hatással van a terhességre de én még nem próbáltam. Én múlt héten elmentem jógára, jó volt de nekem voltak benne olyan gyakorlatok amik megerőltetőek voltak számomra. 6 napja kaptam tüszőrepesztő szurit, úgyhogy én most ezt is kihagyom hátha nem tesz jót a beágyazódának. Lehet hogy én már túlzásba esek, de már több mint 2,5 éve szeretnénk babát. Ezért most csak sétálgatok délutánonként. Még a szobabiciklit is olvastam, hogy jó. Sok sikert! :-)
2011. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Létezik ilyen szuri? még sose halottam róla...Azaz erre a tornára gondoltam!!:) nem lehet hogy túl görcsösen akarod? :))
2011. dec. 6. 11:28
 9/11 anonim válasza:
Igen van ilyen szuri, persze ezt megelőzte az ultrahangos peteérés figyelés és csak orvosi felügyelet mellett lehet alkalmazni. És hogy görcsösen akarom-e? Hát nem tudom, de tény hogy már nagyon szeretnénk babát.Nagyon sokmindent kipróbáltunk már a természetes gyógymódoktól a gyógyszerekig. Nem találtak eddig kizáró okot, de ha ez a hónap sem sikerül akkor a dokim megcsinálja nálam a laparoszkópiás műtétet, és jövőre megpróbáljuk az inszeminációt. Tudod egy idő után a kudarc és a negatív tesztek sokat kivesznek az emberből. Van egy mondás, hogy az ember vagy akar gyereket vagy nem, kicsit akarni nem lehet. Remélem te soha nem tapasztalod meg ezeket a dolgokat! Szép napot neked! :-)
2011. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát a sós fürdőt próbáltad már? de mond azt magadba h feladod ne figyelj ennyire rá és annyian mondják hogy ilyenkor egyből sikerül...mert már feladod...hát remélem ezért nem olvasgatok fórumokat most... próbálok nem rá feszülni...egyszer úgy is sikerülni e kell!!:)
2011. dec. 6. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!