Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani olyan...

Farkas135 kérdése:

Tudnátok nekem mondani olyan ételeket, amik könnyen, gyorsan, házilag elkészíthetőek és sok bennük a fehérje? Lehetőleg a tojáson kívül.

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sülthús,főtthús,túró.
2011. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Veszel tescoban pl pucolt csirkemell filét vagy felső combot. Hazamész gáztűzhelyre felrakod egy serpenyőben is egy kis vízzel, és pirítod, sütöd. Amikor látod hogy szép színe van és jó az illata, akkor van kész :)


Főzöl mellé rizst és voala, előállt a kondis kaja.


Köretként ehetsz hozzá lekvárt, zöldséget, gyümölcsöt, ami az ízlésednek vagy a diétádnak megfelel.

2011. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. :) Kicsit rövidebb ideig tartó ételre gondoltam mint a csirke mell és rizs készítésre,de a túró az jó ötlet.. köszönöm még egyszer :D
2011. nov. 25. 23:44
 4/11 anonim ***** válasza:
a leggyorsabb a protein turmix.
2011. nov. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell??

Pl ott a sovány tejpor, akár vízhez v tejhez keverve megduplázza annak fehérje tartalmát.

De ha a kalória fogyasztásra nem figyelsz a zsíros túró és zsíros sajt tartalmaz legtöbb fehérjét mert amikor az élelmiszer készítés folyamatában a zsírt kivonják másodlagos anyagok is kivonásra kerülnek ilyenkor csökken a termékek fehérjetartalma!

2011. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most jelenleg tömeget növelek szval a kalória bevitel most nem fontos... Azt olvastam, hogy a 100gr. sovány tejporban van 36 gramm fehérje és,ha ahhoz hozzá adok vizet vagy tejet akkor 2x annyi fehérje lesz benne?
2011. nov. 26. 00:00
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagy most lehet hülyeséget írtam... Ha igen akkor bocsánat ,mert fáradt vagyok :D
2011. nov. 26. 00:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Nehogymár tejport egyetek!!!!!!!

TEJSAVÓ PROTEIN KONCENTRÁTUM,VAGY KEVERT PROTEIN (pl.power protein)kell!!!!

2011. nov. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy zsebpénzből nem nagyon tudom fizetni a fehérje port meg nem is nagyon van rá szükségem, mert van itthon elég hús, rizs stb... Na mind1 marad akkor a túró valami édességgel :D Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 26. 00:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Pont a túró kikúrt drága :)

Power protein 3000/hónap.

2011. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!