Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mozgás közben...

Mit tegyek? Mozgás közben piros foltok jelennek meg rajtam, és kegyetlenül viszketek mindenhol.

Figyelt kérdés
Szeretnék többet sportolni, futni biciklizni stb, de ez miatt nagyon kellemetlen... Nem vagyok kövér. F
2011. nov. 27. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
ÉS TERJEd? egyre jobban? iylen foltokban? .. nem eszel előtte vmi tejes cuccot? mert nekem akkor volt ez és valószínűleg kiváltak a méreganyagok..tejfehérje vagy tejcukor allergia asszem..
2011. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, mozgás után kijön, mindig máshol, viszket, aztán elmúlik.(kb 10 percre rá) és ha nem eszek előtte semmit, akkor is.
2011. nov. 27. 16:39
 3/9 anonim válasza:
velem is ugyan ez van, de nekem már 4,5 éve. és nem tudják mitől van, mert már orvosnál is voltam. az allergiateszt sem mutatott ki semmit.:S
2011. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem is ugyan ez volt

magán bőrgyógyászhoz el kell menni, nekem ő adott gyógyszert és lassanként el is múlt

2011. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
17:24-es vagyok. én voltam ott is, adott is gyógyszert..1 hónapig használt,utána már nem. 1 hónapig nem tesiztem,hátha jobb lesz vagy vmi, de ugyanúgy megjelentek a piros foltok, úgyhogy igazából nagy nehezen kezdek hozzászokni.
2011. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miért mit szedtél?
2011. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2 fajta gyógyszert is,persze nem egyszerre. Xyzal-t és aerius-t.
2011. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az az, én is azokat

de egyébként a fő kiváltó ok a stressz, nekem érettségikor jelentkezett

2011. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már be vagyok jelentkezve a bőrgyógyászhoz, remélem tud vele valamit kezdeni..
2012. jan. 13. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!