Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van az országban olyan hely,...

Van az országban olyan hely, ahová egy férfi úgy járhat jóga órára, hogy nem szörnyülködik el mindenki, hogy mit keres itt férfi létére, és nem súgnak össze a háta mögött, hogy biztosan buz1?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

a jóga a legelső (tehát Indiából származó) harcművészetek edzés része. ha bárki úgy reagál ahogy írtad a kérdésekben, az megérdemel (akár tőlem) egy térd törést a legősibb emberi hagyományok semmibe vételéért és meggyalázásáért. és amennyire ez megvalósítható, természetesen ezt tartom is, tehát "küldd hozzám".


nyugodtan menj le, és gyakorolj!

erőt egészséget!

2011. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jógázni szeretnél vagy azzal foglalkozni, hogy mit sugdosnak a hátad mögött?

A lebúzázás kiállás és viselkedés kérdése is, ha nem vagy ilyen egy csomó rajongód lesz legalább. :)

(Annyi csaj és nő között egyedüli pasiként....) :)

2011. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jah, ez így van, ismerősöm egyedüli férfiként lement kellenetics-re (lehet rosszul írtam) és rajonganak érte.. már ahogy másik ismerős hallotta öltözőben.. ehhh..


egyébként ha egy nőnemű lebu.zizna, én viccesebb hangulatomban simán elkezdeném "megerőszakolni", legalábbis olyan mértékig, hogy veszélyben érezze magát- ekkor persze abbahagynám. gondolom pár ruha letépése és erős szexuális nyomás után saját maga fog rácáfolni a magára, hiszen egy buz.itól nem félne :D

2011. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik. Millió helyen hozhatom a "partiarcomat" és csajozhatok. Nem azért szeretnék jógára járni, hogy ott is minden pillanatban a jó szögből mutassam az arcomat, meg az izmaimat, hanem szeretnék befelé figyelni, magammal foglalkozni, mert bár nem beszélünk róla, nekünk is, férfiaknak titokban szükségünk van rá. És hát lefele néző kutyapózban, miközben szakad rólam a víz és csukott szemmel fújtatok, nem hiszem, hogy annyira jó látványt nyújtanék és nem is akarok. És a kérdésem nem is az, hogy mit tegyek, hogy ez a trendi yogagirl társaság elfogadjon és mihamarabb megdugjam az összeset, hanem, hogy létezik e földi halandóemberek számára olyan hely Magyarországon, ahol nem divat jógaoktatás zajlik, hanem valódi.
2011. nov. 29. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:

a valódiság az szerintem majd' olyan nehéz kérdés, mint harcművészeteknél.

de én Pesten ismerek intelligens társaságot, magam is gyakoroltam velük.

2011. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig szerintem nem fogod tudni elkerülni a női pillantásokat és sutyorgást. Az már más kérdés, hogy figyelmen kívül hagyod.

(Amiről beszélsz azt pedig természetesen megértem - ugyanezzel (de legalábbis hasonlóval) szembesül egy nő, ha edzőterembe megy le a sok "kan" közé.)

A helyedben tradicionális vagy hatha-jóga órákat keresnék (lakóhelytől függően értelemszerűen).

(De majd még megkérdezem egy ismerősömet, ő benne van ebben.)

2011. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írtam p.ü-t, remélem megtalálod, amit keresel.
2011. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

.Cyan. nevű kommentelő jókat ír,ment a pipa!


Tarajos

2011. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Tarajos!

és akkor még nem láttad testresimuló ruhában. na az milyen jó!

2011. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ahol nem divatból oktatják a jógát? Nos éppenséggel tudok egy komoly oktatót, a neve Vadász Ákos. Van egója az embernek, viszont van is neki mire, (nyugi, nem mások lealázására használja, csak magát fényezi kicsit :-) ) de ha ezt elnézed neki, minőségi oktatást kapsz. Én eléggé bírom a fazont.


Oldala: [link]

2012. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!