Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb 5 napos...

Melyik a legjobb 5 napos edzesterv?

Figyelt kérdés
Lassan 2 honapja, jarok minden nap edzoterembe: sulyom 68 kg es magassagom kb: 1,70 es szeretnek egy megfelelo 5 napos edzestervet..
2011. nov. 29. 15:27
 1/5 dirtboy ***** válasza:

még kb. 1 hónapig maradj a mostaninál

az hogy neked mi válik be majd legjobban azt nem tudom,majd te kitapasztalod de még majd azt is variálni kell mert az izom megszokja ha ugyanolyan az edzés.

az én mostani 5 naposom úgy van elosztva hogy

1. tricepsz-bicepsz

2. váll

3. pihi

4. mell

5. pihi

6. láb

7. hát

/nem mondom hogy pont ezt csináld csak leírtam az én felosztásom/

étrended legyen rendben

2011. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem akarok beleszólni de szerintem rosszul csinálod Dirtboy!


Mell mehet egyszerre a bic & trip kombinációval, már csak azért is mert szinte minden mell gyakorlat megy tricepszre is. 1/7 nem elég, én legalább 3/7 gyúrok mellre.


Váll & hát: ugyanaz. Lehet őket egyszerre is, és hetente 2-szőr vagy 3-szor simán mehet. Lábra meg nem kell, elég elmenni futni.

2011. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

/Lábra meg nem kell, elég elmenni futni./


most ugye ezt csak viccnek szántad


mellet tilos 3szor edzeni egy héten,nem tudom te hogy edzed a melled de én le edzem csütörtökön és még vasárnap is érzem,szombaton meg még úgy kell nyújtani hogy ne fájjon /izomláz/ guggolás közben még fogom a rudat.

nem éppen normális melledzésem van,elmebeteg módon és keményen edzem teljesen meggyilkolom és használ is.

abba igazad van hogy dolgozik a tricpesz is mind nyomást stabilizálásból mind a nyomás végén de én már rég megtanultam fekvenyomni és a végén nem is akasztom ki.

fekvenyomás,ferdepados nyomások után nem is szoktam érezni a tricepszem.

nem ma kezdtem az edzést és szerintem elég tuti módon tudom az izmaimat elkülönítve edzeni minél kevesebb átfedéssel.


azért koszi a tanácsot.

2011. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, ha valami tanacs akad nyugotan leirhatjatok! amugy valami hetfo- pentek programra gondoltam :)
2011. nov. 30. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
hétfőtől péntekig minden nap? 2 edzésnap után kell 1 nap pihi , mellékesen megsúgom hogy 2 hónap után még nyugodtan maradhatsz a heti 3 edzésnél ;) 3-4 hónap után érdemes heti 4 napos edzés tervre áttérni , 4 AZAZ 4 NEM 5!
2011. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!