Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a csont ropogna, akkor az...

Ha a csont ropogna, akkor az el lenne törve nem? :D

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, mikor az ujjak ropognak, nyak, váll stb. Azok az ízületek nem? Mert nekem még a lábujjaim is ropognak, meg elég sok mindenem. Fekvenyomásnál leengedésnél hiába melegítem a vállaimat akármeddig akkor is ropognak, az egyik lábujjamban pedig feszülő érzés is van, mikor guggolok, és nem csak ropog? Belerúgtam valamibe arra emlékszem de annak van már kb 2-3hete, túlerőltetve nem hiszem hogy lenne, szedjek valami ízületvédőt és akkor elmúlnak a ropogások vagy mit tegyek?
2011. nov. 30. 13:51
 1/5 dirtboy ***** válasza:

igen az ízületek ropognak nem a csont.

ha el lenne törve azt észre vennéd hamar.

igyál sok vizet,melegíts mindig rendesen be és ha van kes akkor persze mehet az ízület védő is,az sosem árt.

2011. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és a lábujjamra mit ajánlasz?
2011. nov. 30. 16:23
 3/5 dirtboy ***** válasza:

ja hogy a lábujjaddal van a probléma,de figyelmetlen vagyok nézd el nekem mert hulla vagyok.

ezt így nem tudom megmondani,ha már több hete fáj akkor valószínű megrepedhetett,nézesd meg egy dokival.

2011. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát, azzal is, mármint az is ropog de az egyik amivel belerúgtam valamibe az feszül is kicsit. a többi testrészem ropog. akkor marad a sebész, remélem semmi porcleválás vagy ilyesmi nem történt...
2011. nov. 30. 17:38
 5/5 dirtboy ***** válasza:

de hogy sebész,jó hogy nem már egyből temetkezési vállalkozó /tényleg ha az kell tudok ajánlani/

egy sima általános orvos megnézi és kész,

nehogy ki írasd már magad egyből műtétre

2011. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!