Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Menyi idöt kell kb nyujtanom...

Menyi idöt kell kb nyujtanom hogy mennyen a spárga? Vagy ez személytöl függö inkább?!

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát... Én még mindig nem tudom megcsinálni:) De ez gyakorlás kérdése. Van, akinek ez évek alatt sikerül, van akinek már napok múlva. Csak gyakorolj!
2011. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10 évesen láttam először van damme filmet egy hét múlva ment a spárga mindkettő fajtája majd jöttek a küzdősportok mellé
2011. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na hát igen ,,8-vagy 10 évesen nekem is ment egy hét után!! de most már kiványcsi leszek mennyi idöbe fog telni!!! Én is azért szeretném hogy hajlékonyabb legyek ,jobban tudjak rugdosni!!!
2011. dec. 1. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:

2. hozzászoló vok

így 30 felé is megy még van h két szék között szoktam csinálni h az izületek is megerősödjenek a küzdősport miatt

2011. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem ,,kösz az infot!
2011. dec. 1. 20:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát az izület erösittés nem ártana nekem is ,,ma pont rugtam egy jót és azota a csipömnél kattog a lábam!!
2011. dec. 1. 20:11
 7/9 anonim válasza:
Ez személyfüggő,ez lehet genetikai,vagy szimplán alap rugalmasság.Van,aki soha nem tud lemenni,mert az alkata nem teszi lehetővé.Napi 15-20perc nyújtás lehetővé teszi hogy letudj menni spárgába(bár ezt nem garantálom).
2011. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én heti 3x gyakorlom és volt hogy gyakorololtam azon 3 nap mellet is már 2 év eltelt de még mindig nem tudom! meghúztam a lábam fáj a comcsontom,a belsö combizmom tehát még mindig nem megy!
2012. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem személytől, genetikától is függ.

én mindössze annyit nyújtottam rá hogy leültem a földre, nagyterpesz amennyire csak megy és a homlokommal érintettem a padlót, de ezt is csak szakaszosan ment lentebb és lentebb. aztán csakúgy lement a balharánt (elől bal, hátul jobb láb) spárgám. kb 1, max. 1,5 hétbe telt.

14/L

2012. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!