Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » CREATINE MONOHYDRATra az van...

CREATINE MONOHYDRATra az van irva, h feltoltési idobe 4adagot kell szedni edzés elott és után! Azt jelenti, h edzés elott 500ml vizbe egyszerre 2adagot rakok? Vagy pl reggel, edzes elott, után, este?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 12:58
 1/5 dirtboy ***** válasza:

1g monohidráthoz 1deci víz kell

egy adag 5g ami fél literhez kell,két adag már 1 literhez


mennyi a testsúlyod?

2011. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 The Situation válasza:
A Creatine mennyiségének szedése testsúly függő. nem 2adagot kell egyszerre bevenni hanem a kiszámolt mennyiséget napszakokra elosztva bevenni. Ébredés kaja előtt edzés előtt este stb.. Szőlőcukor vagy szénhidrát bevitellel épül be legjobban leggyorsabban. 30g-nál többet nem érdemes feltöltési időszakban szedni mert semmi értelme. Olvass utána oldalakon ott van részletes leírás.Amugy az a baj hogy vizesít nagyon. nem véletlen kell napi 3-4 liter vizet inni. én szedtem nekem nem jött be
2011. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jah és senki ne felejtse el h szénhidráttal nagyon jól müködik hiszen a szénhidrát miatti inzulinfelszabadulás nagyban hozzájárul a beépítéséhez, érdemes inzulin serkentővel szedni, szénhidráttal együtt, hát csódákra képes így!!

ezen az elven alapul az összes újfajta edzés előtti, bedurrantós kreatin készítmények sok inzulinserkentő van bennük(IGAZ csak kererskedelmi forgalomban kapható fajtaXD)

2011. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
82kg vagyok!!!
2011. dec. 4. 21:17
 5/5 dirtboy ***** válasza:

akkor mehet a 30g 3napig, utána 20g még 3 napig és aztán szinten tartáshoz 15g/nap még el nem fogy.

ezek napi legalább 3felé osztva szénhidrátos étkezés előtt legyenek.

2011. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!