Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen lépés jön ez után?...

Milyen lépés jön ez után? (fekvőtámasz)

Figyelt kérdés
Egy szabályos fekvőt sem tudok csinálni és elkezdtem két hete fekvőtámaszozni (nőivel kezdtem elsőnek az ágyra tettem fel a kezem és úgy csináltam majd a földön ) és ezután mi jön? Mármint még nem tudok szabályos fekvőt csinálni h tudnám ezt a nőit még nehezíteni vagy a simát könnyíteni?
2011. dec. 4. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A térdeidet leteszed a földre, és úgy nyomod a fekvőt. Így: [link]


Ezután lehet olyan csinálni, hogy rendes fekvőtámaszból csak félig engeded le magad, és onnan vissza.

2011. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha így nehéz lenne a térdelős fekvő, akkor a fenekedet told hátrébb, hogy könnyebb legyen a gyakorlat.
2011. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy keresel az ágy és a föld közötti magasságú emelvényt, és azon nyomod. ha a térdelőset csinálod, ott a térded helyzetével még állíthatod a nehézséget.
2011. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a fegyencedzésre. Ott szintekre van bontva. Mondjuk sok hülyeséget ír a testépítésről, de a leírt gyakorlatok jók...
2011. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!