Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, ha rendőrtiszt...

Mit sportoljak, ha rendőrtisztire készülök?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,határrendészeti szakirány.
2011. dec. 5. 15:27
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%
kondi plusz küzdősport,ezeknek hasznát veheted bármikor rendőrként
2011. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kondi + Ju Jitsu,Krav Maga,Defendo,Kali/Eskrima,stb......Általában ezeket szokták tanítani a hivatalos közegeknek közelharc gyanánt.(Persze nem azt mondom,h mind1iket kezdd el,hanem válaszd kivalamelyiket,esetleg 2-t,és járj el edzésekre a konditermi edzés mellett.)
2011. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

+ interval. futás edzés, kettlebel. nagyon jókat írunk ám.

de kérdező, azt mondd meg, hogy mennyire lehet megkenni egy határőrt, hogy lejárt személyivel is engedjen ki mondjuk Romániába? mert attól tartok, hogy ha 1-2-t leverek, az eleve nem könnyű, mert lehet hogy tényleg van valami jitsus múltjuk, másrészt lelőnek mint rókát.

szóvaaal.. tippek? :D

Aczél.

2011. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod véletlenül mikor szokták a fizikai alkalmassági vizsgákat tartani? Vagy, hogy van-e pót alkalom? Én majd csak jövőre tudok jelentkezni, de azért érdekelne.


2ooom-es futás van, szóval járj el terepre szaladni, meg konditerem. De asszem van előkészítő, ahol segítenek edzéstervet összeállítani.

2011. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,tényleg nagyon jó tippek jöttek,jófejek vagytok :D Utolsó:Nem tudok semmi konkrétat a fizikairól,elvileg vmikor február környékén van,de mivel még idén nem aktuális,nem tudom pontosan,nem akarok butaságot mondani.

Aczél: hát vannak ilyen mezei híresztelések,hogy meg lehet a határőröket kenni,de szerintem kiveti az ilyen szerv magából a korrupt egyedeket.semelyik munkahely nem nézi jó szemmel az ilyesmit.tanáccsal egyszóval nem tudok szolgálni,nem asztalom a korrupció,ne haragudj,és nagyon köszönöm a Te válaszodat is.

Mindannyiótoknak megy a zöld kéz.

2011. dec. 5. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
á, kösz, elég ennyi is. nem valószínű hogy megérné ezeket bekockáztatni..
2011. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!