Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, hogy lefogyjak?

Mit sportoljak, hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés
Nem eszem túl sokat.Olyan átlagosan.Jelenleg nem sportolok semmit és hetente hízok egy kilót.Nem rég 22 aztán 23 most meg 24 kilo vagyok.Csak én gondolom hogy valami nem stimmel vagy mások szerint se ????
2011. nov. 2. 12:26
 1/4 anonim válasza:
fogyás szempontjából alapvető az aerob mozgás: gyors séta/bicikli/kocogás+megfelelő étrend...a legjobb, ha ezt kombinálod edzőtermi edzéssel
2011. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy 24 kiló vagy????????
2011. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

24 kiló :D 7 éves vagy, vagy mennyi?


A "nem eszem túl sokat, olyan átlagosan" nem elég a fogyáshoz, kell egy jól összeállított diéta. Meg sportolni is kéne. Azért hízol, mert vagy rosszkor méred (nem mindennap reggel evés/ivás előtt, hanem különböző időpontokban), vagy minden héten 7000-9000 kalóriával többet viszel be, mint kéne.

2011. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8 múltam.Egyébként lehet azért furcsa hogy ennyi vagyok mert elég alacsony vagyok.Most kipróbálom az aerobicot :)
2011. nov. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!