Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már nagyon...

Mit csináljak? Már nagyon elegem van :/?

Figyelt kérdés

Na szóval lány vagyok és eljárok kondiba, van ott egy pali aki állandóan bámul nézi a seggem a mellem ahogy csinálom a gyakorlatokat mosolyog ráadásul még néha oda is jön és elkezd vmi eszméletlen hülyeségeket mondani, kérdezni. Ráadásul akkor jön oda mikor épp csinálom a kis gyakorlataimat és akkor úgy feltudnék robbanni. Mindig próbálok úgy menni h ne találkozzak vele de mindig sikerül elcsípnie :@:@


Volt már veletek hasónónló?


2011. dec. 5. 17:39
1 2
 1/17 dirtboy ***** válasza:
100%
kérd meg hogy hagyjon téged nyugodtan edzeni és ne zavarjon mert feltart
2011. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ezt szerintem nem itt kellet volna feltenned , de ha már ide írtad válaszolok , nem sok mindent tudsz ellene tenni , maximum ha már nagyon rámenős találj ki valami lekoptató dumát , ha továbbra sem száll le rólad , akkor marad az elküldés a jó k*va a**ába
2011. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszi mind2-nek de áhhh h lehet vki ekkora f.asz :@ próbálok csúnyán nézni ha kérdez vmit tő mondatban válaszolok ráadásul ilyen flegmán de nem értem áhhhh nem vágja le ?! el kell küldjem a ku.rva anyjába:@ és még én leszek a hü.lye ku.rva áhhh :@
2011. dec. 5. 17:56
 4/17 dirtboy ***** válasza:
azért ne egyből az anyjába küld el mert akkor utána elég kínos lesz ott találkoznotok,edzenetek először jöjjön a finom verzió és ha az nem használ akkor jöhet a durvább.
2011. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
jaja megpróbálom finoman és kulturáltan aztán ha nem akkor ... :@
2011. dec. 5. 18:06
 6/17 anonim ***** válasza:

hasónónló?


ez milyen nyelven van?

2011. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

*hasonló akart lenni XD

csak ideges vagyok és így félre nyomtam

2011. dec. 5. 18:17
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, csak nálam így odajött, megfogott, hogy "és akkor ez és ez az izom dolgozik".

Én sem néztem kedvesen. :)

De nem küldtem el a sunyiba, csak mondtam, h ezt talán így nem kéne (hozzátartozik, h magam miatt én váltottam termet, bár valszeg amúgy sem csinált volna többet ilyet).


Szép szóval többre mész, vagy második lépésként esetleg vihetnél egy darabon magaddal pasit edzeni. Hátha az elveszi a kedvét. :)


Jó öreg bix barátunk ( ki tudja, hol jár manapság) mondta nekem erre régebben, h nem érdemes ezen fennakadni nagyon, sok teremben edző van úgy vele, hogy mondja, de aztán úgy gondolja, hogy a szemléltetés hatásosabb. :)

2011. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod :)


az első pár hónapba míg kiismertem magam a teremben jöttek velem barátaim akkor egyáltalán nem zaklattak sajna már nem járnak velem edzeni :/ hozzáteszem egy részből jó mert volt mikor feltartottak


hát ha megfogdosott volna sztem visszakézből kapott volna egy jó nagyot



termet nem fogok ez a suttyó miatt váltani nehogy már"

2011. dec. 5. 19:12
 10/17 anonim ***** válasza:

Mindenki vérmérséklete szerint intézi ezt a kérdést, persze. :)

De azért óva intenélek attól, hogy edzőteremben nekiállj pofozkodni (nő létedre pláne).

2011. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!