Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha el megyek kondi terembe...

Ha el megyek kondi terembe próbanapra, mit kell magam vinnem? ( cipő, törölköző) ilyesmi kell?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 19:52
 1/2 dirtboy ***** válasza:

nem, próba napon /amit az sem tudom micsoda/ elmész és mezítláb leszel,utána meg letusolsz és megvárod még lepárolog róla a víz.


még jó hogy kell váltó cipő,edzős ruha,edzős zokni,törölköző meg miegymás.

2011. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Leírom, én mit szoktam vinni:

Váltócipő,kényelmes ruházat.

Én rövidnadrágban és pólóban szoktam edzeni. Általában két pólót viszek, egyet a futópadhoz, amit szétizzadok, ezután lecserélem egy másikra, amiben kondizok.


Vigyél magaddal egy kis törülközőt, ha leülsz valamelyik padra, vagy géphez, akkor higiénikusabb, ha erre ülsz.


Ahova én járok, ott adnak törülközőt (kicsit, nagyot + szaunalepedőt), a zuhanyzóban pedig tusfürdő-adagoló van.

Tehát ezeket már nem kell csomagolni.

Ha nálad nem adnak, akkor érdemes egy kis törülközőt vinned, amit beviszel a kondizáshoz és plusz egyet a tusolás utáni törülközéshez. + papucs.

Ennyi.

2011. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!