Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hülyeség ez a terv? (Magyaráza...

Hülyeség ez a terv? (Magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok szóval a helyzet:


Elkezdtem szeptemberben kondizni azért mert szeretnék elkezdeni Thai bokszolni viszont még nincs meg a megfelelő izomzat.


A tervem:

Májusig testépítés (tömegnövelő étrenddel, viszont nem szedek semmilyen fehérjét,tömegnövelőt.188 cm 98 kiló vagyok szóval van még hely hogy fejlődjek.


Viszont februárban elkezdek kettlebell-ezni kondi mellett, itt csökkentem a heti 3 kondit, 2-re,+ 1 kettlebell edzés.


Májusban abba hagyom a kettlebellt, és a kondit is, és veszek itthonra kettlebell súlyt és azzal edzek heti 3-4x, addigra megtanulom annyira a kettlebellt hogy itthon is tudjak edzeni.Itt abba hagyom a tömegnövelő étrendet,de azért figyelek hogy meglegyen a megfelelő fehérje,ch, stb, és próbálok majd minőségi kajákat enni.


Innentől keresek egy thai box egyesületet és thai box mellett itthon folyamatosan edzek kettlebellel.


A kérdés hogy ez így megfelelő fel készülés? és a kettlebell tényleg jó küzdősportokhoz?


2011. dec. 5. 20:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Hopp kimaradt hogy Májusban elkezdek diétázni olyan 80-85 kilon szeretnék megállni.
2011. dec. 5. 20:03
 2/8 dirtboy ***** válasza:

/Itt abba hagyom a tömegnövelő étrendet,de azért figyelek hogy meglegyen a megfelelő fehérje,ch, stb, és próbálok majd minőségi kajákat enni./


akkor ezek szerint mégiscsak meg marad a tömegnövelő étrend

2011. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már javítottam Májustól diéta mert 80-85 kilo a cél,
2011. dec. 5. 20:13
 4/8 dirtboy ***** válasza:

már csak azt nem értem hogy azt írtad fent hogy nincs meg még a kellő tömeged,úgy írtad hogy nincs meg még a megfelelő izomzat.

ha még nincs meg akkor miért akarsz szálkásítani?

2011. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most is elég izmos vagyok, pl: a 100 kilo kimegy, stb , de májusig ha edzek rendesen, meg kettlebellezek majd, az elég küzdő sporthoz nem?
2011. dec. 5. 20:42
 6/8 dirtboy ***** válasza:

/Most is elég izmos vagyok, pl: a 100 kilo kimegy/

jjjaaa hát akkor te nem izomtömeget akarsz tulajdon képen hanem erőt

nem is értettem hogy küzdősporthoz minek akarsz nagy tömeget.

a küzdősport az nem az én asztalom de gondolom hogy elég erős vagy már hozzá,ami erőre ott szükség van azt az oktatáson gondolom el is érik.

2011. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazad van hülyén fogalmaztam, ez van . :)

Mind1 Marad ez a terv, elvileg a kettlebell nagyon jó állóképességet,és erőt biztosít, Májusig meg kondizok is legalább kicsit formásodnak az izmaim. :)

2011. dec. 5. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:

mondjuk az ilyesmit soha nem értettem,hogy ha el akarsz menni,akkor rákészülsz meg minden,ahelyett,hogy holnap fognád magad azt lemennél tb edzésre.

a kettlebell jó ötlet és berakhatnál heti 2x fél óra-40perc kocogást is.

a tb-ra igazi felkészülés meg az lenne szerintem,ha előtte eljárnál 1-2 évig ökölvívó edzésre.

2011. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!