Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném jobbá a...

Hogyan tehetném jobbá a turmixok ízét? Ti szoktátok ízesíteni valamivel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sokféle ízű tömegnövelőt, és proteint kipróbáltam, már egy jó ideje a Scitec-es termékek válnak be, azonban valahogy nem vagyok igazán megbarátkozva az ízükkel. Tudom, hajtsam le, ne az ízét figyeljem, de úgy nem megy, szeretném valamivel jobb ízűvé tenni. Érdemes hozzá tenni valamit, vagy csak rontok rajta? Ti szoktatok valamit? :) Előre is köszi!
2011. dec. 6. 16:29
 1/9 dirtboy ***** válasza:
én rakok hozzá egy jó adag dihidrogén monoxidot kb,17 C fokosat,felrázom és úgy iszom,mást nem rakok hozzá.
2011. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mark86


Igyál fahéjas power proteint langyos vízzel,félig felrázva.Utána becsülni fogod a tejsavót. :)

2011. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a tejsavó fehérjék általában jó ízűek ( nekem a brutal gainer csokis is nagyon bejött , a vaníliás viszont iszonyatosan sz*r) előttem ajánlották a 100% wheyt amit szintén nagyon dicsérnek íz ügyileg
2011. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TOMAtm ***** válasza:
válassz másik gyártótól terméket.nekem a BSN syntha 6 és a gasparis myofusion si nagyon izlett.a twinlabos meg shakerben is 2 rázás után elkeveredik szépen.
2011. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gaspari myo-ból melyik íz tetszett?
2011. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én tejjel ittam régen és nesquik kakaót is kevertem hozzá az ízéből semmit sem éreztem!!
2011. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TOMAtm ***** válasza:
a vanilia és a csoki is nagyon finom a myo ból,a banános nekem nagyon "banán" ízű volt
2011. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cynic ***** válasza:
én lábedzés után mindig azt kívánom, bár ne lenne semmi íze... :DDDD
2011. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Scitecnél az ízre nem lehet panasz. Próbálj más ízesítéseket, van egy pár.
2011. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!