Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Calisthenic és GTG?

Calisthenic és GTG?

Figyelt kérdés
Véleményeket várok! Nektek bevált a Fegyencedzés által bemutatott calisthenic edzésmódszer, esetleg a Pavel féle GTG edzésprogramot használjátok? Vagy kombinálva a kettőt?
2011. dec. 6. 21:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és jöhetnek még a válaszok, hogy ki hogy csinálja, én személy szerint nagyon megszerettem ezt az edzésmódszert,előtte rendesen súlyzóztam edzésterv alapján, először zöldfülűként én is csináltam divatgyakorlatokat, pl. bicepsz, pull over... de aztán fokozatosan elhagytam ezeket, és maradtak a hasznos gyakorlatok. Nyár vége óta pedig saját testsúlyos gyakorlatot végzek, de belekóstoltam a Kettlebell használatba is.
2011. dec. 7. 16:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!