Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen Colt 1911-et érdemes...

Milyen Colt 1911-et érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy Colt 1911 pisztolyt.

Egyszerűen tetszik, gyönyörűnek találom.

A probléma, hogy nem tudom milyet érdemes venni, vagy egyáltalán mi a különbség közöttük.

Gázt? Elektromost? Vagy azt se tudom milyenek vannak még... :)

Nyilván jó lenne, ha minél jobban hasonlítana az eredetire, de ne legyen több 50 ezer forintnál (ha kevesebb az csak jó).

Le tudnátok írni a különbségeket, vagy esetleg konkrét típust, amit érdemes venni?


2011. dec. 7. 20:48
 1/7 A kérdező kommentje:

Illetve néztem két típust, ezekről vélemény esetleg?

[link]

[link]

2011. dec. 7. 20:53
 2/7 dirtboy ***** válasza:

nekem az nem világos hogy tulajdon képpen mire is akarod használni vagy mire kell?

mert itt linketél egy légpisztolyt meg egy CO-sat de jó neked a gáz-riasztó is azt írtad.

nem világos hogy mire kell,csak polcon akarod tartani és az a lényeg hogy úgy nézzen ki mint egy igazi?

2011. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát nehezen tudnám megmondani igazából...

Igazából max ilyen dobozokra lőni vele, tehát egyáltalán nem önvédelemre és ehhez mérten minél jobban hasonlítson az eredetire.

Tehát ne ilyen kis pici golyókkal kelljen tárazni, amiből belefér 40, hanem rendes méretű töltényekkel.

Igazából láttam ilyet is, olyat is, nem igazodok ki, hogy melyik fajta melyik...

2011. dec. 7. 21:21
 4/7 dirtboy ***** válasza:

olyat nem kapsz amit rendes lőszerrel kell tölteni.

gáz-riasztó nem lő ki semmit szóval az kilőve számodra.

a többi fajta kis valamit kilőhet 7,5 joule tól gyengébben persze,olyanokat kaphatsz 50ezer forint alatt.

2011. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azok nem igazi 1911-esek, hanem replikák... tökmindegy, milyet veszel...
2011. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy nem igaziak...

De attól még léteznek jobb és rosszabb kópiák.

Mindenesetre köszönöm, megtaláltam az ideálisat. :)

2011. dec. 8. 16:59
 7/7 anonim válasza:
Azt megkérdezhetem hogy mi lett az ideális? Mert hasonló képp vagyok mint te! Küldenél nekem egy linket?
2012. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!