Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Balett órára milyen ruhát...

Balett órára milyen ruhát vegyek? :S

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

A legpraktikusabb a tornadressz-leggings kombó, de topot vagy testhezálló pólót is vehetsz dressz helyett, csak az kényelmetlen, mert csúszkál.

Bő pólót és nadrágot ne vegyél, mert akkor a tanár nem látja, hogy jól csinálod-e a gyakorlatokat.

2011. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stella90 válasza:
31%
tütü
2011. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én általában cicanadrágban bokamelegítővel és tapadós pólóban vagyok, de gyáltalán nem olyan dolgokat csinálunk, amiről ne látszana bő ruhában, hogy jól csináljuk-e. Tulajdonképpen azt vegyél fel, ami kényelmes. Nálunk van, aki a hip-hop ruhájában jön, van, aki leggingset vesz fel bő vagy tapadósabb pólóval vagy trikóval, esetleg felvesz hozzá egy ilyen laza shortot, a kisebbek pedig dresszt vesznek fel harisnyával vagy leggingsszel.
2011. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, és megkérdezhetem hova jársz? én pesten tanulok és szabadidőmben szeretni járni ballettra, de csak hobbi szinten
2011. dec. 14. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Szentendrei vagyok, ergo ide járok balettra is. Ha nem laksz túl messze, akkor csak ajánlani tudom az enyémet, és nyugodj meg, ez annyira amatőr meg hobbi, hogy még a nevünket se tudom. :D Valami Diótörő Balettiskola vagy ilyesmi. 20 éves, de még honlapunk sincsen. Amúgy hány éves vagy?
2011. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19 vagyok, de nagyon szeretnék balettozni. Budán lakok, de ott néztem és relatíve drágák a balettórák...
2011. dec. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!