Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » GH Stak (növekedési hormon...

GH Stak (növekedési hormon serkentő) Kérdésem:Ezzel a szerrel, rendes (kiszámolt), napi 6-7 étkezés mellett mekkora izombeli testsúly gyarapodás érhető el (heti 5 edzés mellett)?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt jó ha tudod: A hormon tabletta az nem tömegnövelő.
2009. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tudom de helyes étrenddel és kiegészítővel azzá válhat(jelen esetben GH Stak)

a kérdés hogy mennyire lehet hatásos a szer

2009. máj. 15. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egy picit is értenél a testépítéshez akkor nem itt tennéd fel a kérdésedet!


"Válasz (2008. 05. 20.)

Ez (GH) két aminosav kombinációja: arginin és ornitin. Tudományos kutatások szerint e két aminosav kombinációja alkalmas a szervezet saját növekedési hormontermelését optimalizálni. (Nem lehet ezt a kívülről bevitt hormonok hatásához hasonlítani, mindössze pár %-os változást okozhat - kizárólag a saját termelésben.)"


Ha elérted a plafont, akkor is lehet még változtatni edzésmódszeren, még többet eni, tisztábban, stb. kivétel ez alól ha versenyszerüen testépítesz, de KÉTLEM, mert akkor nem itt tennéd fel a kérdésed. Tehát ha nem, akkor meg neked ez az 1-2% nem ér annyit szerintem. A hasznos tápkiegeket napestig lehetne sorolni ellenben.. multivitamin, fehérje, glutamin, bcaa, izületvédők, stbstb, és ezek ezerszer többet érnek mint az iylen hormonos bohóckodás

2009. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

komolyan mondom itt nem érdemes semmit beírni mert folyton lebasszák meg tök hülyének nézik az embert....:S

tudom hogy mi ez a szer és milyen két aminot tartalmaz,csak más amit egy reklám vayg egyéb oldalon leírnak róla és sokszor mást mondanak a tapasztalatok>és én igazán ezekre lennék kíváncsi!!!

nem vok tök hülye tudom hogy mi ez és azért írom erre az oldalra mert ilyen hozzád hasonló nagyokosok véleményét akarom hallani, akik talán már tapasztaltabbak mint én!!!!!!!!!!!!szóval azért kösz az infokat meg minden de attól még hogy itt IS (mert még vagy másik 10 helyen is) megkérdezem nem vok tök hülye

2009. máj. 16. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!