Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy edzéstervvel mennyi idő...

Egy edzéstervvel mennyi idő mulva tudok elérni látható, érezhető javulást?

Figyelt kérdés
konkrétan ezzel: [link]
2011. dec. 8. 20:25
 1/7 dirtboy ***** válasza:
étrendet is néztél már hozzá?
2011. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi lenne, ha elkezdenéd és meglátnád? Nem tudunk rólad semmit. Ha azt mondom 3 év akkor nem kezded el? Idióta.
2011. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
190 centi, 82 kiló vagyok. 14 éves és kosárlabdázok. Étrendet nem néztem. Szeretnék fogyni is és felszedni izom tömeget mert nem tudom tartani az erős embereket.
2011. dec. 8. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudnám tartani Fekete Lacit :D Amúgy fogyni és izmosodni a különböző tápanyagbevitelek miatt (normális esetben) nem lehet egyszerre.


Nézzél akkor tömegnövelő étrendet, aztán csináld.

2011. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:

étrend nélkül nem sokra viszed bármilyen edzéstervet is nézel ki.

szóval nézz mellé és alkalmazz egy étrendet is.

azt meg dönts el hogy fogyni vagy izmot építeni akarsz és ahhoz nézz étrendet.

2011. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát én ezt szoktam csinálni nagyjából konditerembe, ez nálam csak hobby szint...ha nem szedsz be mellé semmit, akkor a testeden nehezen látszik meg, maximum ha nagyon leszálkásodsz.
2011. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na az utolsó megmondta a frankót!

Ha nem szedsz be semmit nem fog látszani? WTF?

Biztosan valami feketepiacon árul danát, stanát aztán kell a vásárló...

No mind1. Igen jó kaja nélkül mind1 hogy edzel nem fog látszani. Javaslom, hogy mivel te kosárlabdázol nem kifejezetten tömegnövelés lenne a praktikus inkább csak egy tskg*3 g fehérje mellé tskg*4g ch. Itt ugye több a fehérje és kicsit kevesebb a ch mint tömegelésnél. De ha nem a kosárlabda az életed, akkor 2*tskg fehérje és 5,5* tskg ch ( ebben kb benne van a kosárlabda edzés is hiszen azt is pótolni kell )

2011. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!