Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy ilyen testtel mit csináljak?

Egy ilyen testtel mit csináljak?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, 174 cm kb, 60-62 kg, régebben edzettem, aztán fociztam, futottam, ezeket abbahagytam és utána kezdtem súlyzózni. Elég zsíros voltam régen, amíg fociztam meg futottam addig adtam le szépen, aztán csak tartottam magam 1 évig kb, utána még fogytam megint, aztán elkezdtem nőni és így hízni is mellé természetesen. Olyan idióta testalkatom van, hogy a vállcsontom, a kulcscsontom, és 1-2 csigolya a nyakam és gerincem találkozásánál kint van, mellé meg zsíros vagyok. Mostanában elkezdtem tényleg sokat kajálni, de figyelek hogy ennek a nagy része fehérjéből legyen ha már edzek mellé, mégse veszem észre, hogy híznék, vagy ha mégis akkor azt meg úgy érzem, mintha zsír lenne, de 1-2 gatya meg olyan rám most, hogy kicsit kevésbé feszül a lábamon, nem úgy mint 2-3héttel ezelőtt. Akkor most mi van? A súlyom maradt ugyanannyi.

Ugye lekéne adni a zsírt, de most menjek le 60 kg alá? Az nem jó, mert akkor sokkal gyengébb is lennék. Növeljek izmot? De így hogyan?

16F


2011. dec. 8. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
shut the fuck up, and train!
2011. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tömegelj...most hiába szálkásítasz le,ha nincs rajtad elég izom(és ha 60 kg-osan is zsíros vagy,kötve hiszem,hogy van),nem olyan lesz az eredmény,mint amire vársz.

Persze az izommal együtt jön majd még fel zsír is,de a cél érdekében áldozatot kell hozni.Figyelj oda azért arra,hogy nagyon ne zsírosodj el,de tömegelj nyugodtan,jó kajával,hadd jöjjön az izom.És ha utána szálkásítasz,sokkal f*szább lesz az eredmény.

2011. dec. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Mostanában elkezdtem tényleg sokat kajálni, de figyelek hogy ennek a nagy része fehérjéből legyen ha már edzek mellé, mégse veszem észre, hogy híznék,"


Megnézném én azt az étrendet aminek nagy része fehérje és hízni lehet vele.

2011. dec. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

igen,növelj izmot

jó olvasást:

[link]

2011. dec. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Izomnöveléshez ch kell nem fehérje...

Fehérjétől nem nagyon tudsz zsírosodni...

Növelj izomtömeget aztán majd 75kg+ on szálkásíthatsz.

2011. dec. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Izomnöveléshez ch kell nem fehérje... " - mondd már el nekem, hogy miből áll az izom, szénhidrátból? :)
2011. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és akkor szerintetek sima fehérjét vagy tömegnövelőt érné meg szedni?
2011. dec. 9. 13:42
 8/8 dirtboy ***** válasza:

08:44 gratulálok te igazi profi vagy,neked a nagyokat kéne felkészítened ilyen tudással a mr.olympiára

csak így tovább haver


kérdező te meg remélem már elolvastad amit be linkeltem.

étrended legyen,edzés utánra vehetsz tejsavót és dextrózt,plusz vitamint is vegyél.de ennyi több nem kell

az étrended legyen minél jobb

2011. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!