Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3X30 perc ugrokotelezesse...

Heti 3X30 perc ugrokotelezessel mennyi ido alatt adok le 2-3 kg ZSIRT? :S

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
az étkezésedtől függ. edzésnek egész jó bemelegítés egyébként :D de nem, tényleg, még hízhatsz is közben, tényleg azon múlik mennyit és mit eszel.
2011. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat napi 1X szoktam enni, egy orias tal szalmakrumplit/spagettit/rizset hussal...kb. ennyi. nem egeszseges es kb. semmi taplalot nem tartalmaz, de nem is fogyaszt. :S
2011. dec. 9. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:

lelassul a szervezeted. szépen megfogalmazva az anyagcseréd.. így csak úgy fogyhatnál, ha minimális kaját ennél, mert feltételezem kb. semmi energiaigényed lehet (igen, mert ha valaki nem eszik és edz rendszeresen, akkor erre áll rá a teste) ha meg olyan keveset ennél akkor folyton éhes lennél, beteg is lehetnél (!) ..

ne haragudj, hogy megkérdezem, de napi egy étkezéssel, konkrétan tényleg minden egészséges megközelítés hanyagolásával, mit szeretnél? vagy talán konstruktívabb kérdés, hogy miért nem eszel napi 5-ször, zöldségeket, gyümölcsöket is hmm?

2011. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alapismeretek!



És picit több agy.

2011. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 kiló zsírveszteséghez kb 6 kilónyi fogyás kell, heti másfél óra alacsony intenzitású edzés mellett ez sose fog bekövetkezni.
2011. dec. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
agyam van, a temarol is olvastam (tudom, hogy naponta tobbszor kellene taplalkozni, kisebb adagokban, foleg feherjet - csirkehus, hal, pulyka, tojasfeherje stb. - es sok zoldseget, minimum 30 perc, alacsony intenzitasu kardio, hogy beinduljon a zsiregetes stb.), szoval egyik kedves valaszolo hasznos hozzaszolasat koszonom szepen! 6 kilot nem fogyhatok, az tul sok, most 49-50 vagyok es 162 cm magas (vagyis alacsony). csak zsirtol szeretnek megszabadulni, amugy nagyon jo alakom van mert regebben sokat tornaztam es keveske izom is van rajtam, ezert nem vagyok gebe, csak hat 1-2 kilo feljott es mar olyan szepen nem latszanak a lis kockak a hasamon. :|
2011. dec. 10. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha te mindent tudsz, akkor miért nem úgy csinálod???
2011. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kozel sem tudok mindent, ezt nem allitottam sehol, nem vagyok sem szemelyi edzo, sem pedig testepito. a helyes taplalkozashoz viszont hozza tudok szolni, csak hat nem gyakorlom, sajnos.

a kerdesem nem is ezzel volt kapcsolatos... a kardio mozgashoz es a konkret zsirleadashoz nem ertek nagyon, ezzel kapcsolatban szerettem volna tanacsot kapni...

2011. dec. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!