Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizástól tényleg megállok...

Kondizástól tényleg megállok a növésbe?

Figyelt kérdés

azt hallottam hogy meglehet tőle állni a növekedésbe,16 vagyok 176 centi,karra meg mellre akarnék edzeni,pl fekvenyomás,kézisúlyzó stb,mennyi igaz ebből?Emiatt nem merek kondizni.

Válaszokat előre is köszönöm :)


2011. dec. 9. 22:38
 1/6 dag ***** válasza:
16 évesen már nem hiszem hogy megállsz tőle a növésben! 13 éveseknél van aszem ez!
2011. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
87%

nyugodtan kondizhatsz

nyugodtan kondizhatsz lábra is

2011. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem inkább agyra kellene "gyúrnod". Elnézést ....
2011. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
itt baj van de elég komoly a gondolkodásban...már bocs h ezt írtam....
2011. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Csak hogy még 1 véleménnyel több legyen: nem,nem állsz meg a növésben,nyugodtan edzhetsz.

És ne csak karra-mellre gyúrj már,hol a hátad-vállad-lábad-hasad,hmm?

Kisebb súlyokkal kezdj,hogy megtanuld helyesen végrehajtani a gyakorlatokat,mert a rossz végrehajtásban viszont rejtőznek veszélyek.

Ha már vágod a dolgot,akkor igazítsd úgy a súlyokat,ahogy neked a legmegfelelőbb a terhelés;)

2011. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hasamra szoktam felülésekkel,focizok szóval a lábammal sincsenek gondok.. köszi az értelmes! válaszokat!:)
2011. dec. 11. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!