Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomépítés személyi edző...

Izomépítés személyi edző nélkül lehetséges? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.Az alakom kizárólag hasra hízós.Ehetek én akármennyit,az hason kívül popsira,combra nem rakódik le.

Emiatt elkezdtem diétázni,ahol a hasam is laposodott (de még hájas) de az alsó részem is vékonyabb lett.

Szeretnék hízni,de azt tiszta izomba,főleg combra,popsira.

Személyi edzőre nincs pénzem,még diák vagyok.

168/50 kg vagyok.Tudom,hogy ezek az adatok alapján valakinek nehéz elképzelni,de tényleg van még hasam..

Egy jó étrenddel elkerülhetem,hogy a hasam zsírosodjon?

Egyáltalán hogy kell tökéletesen étkezni,és hogy néz ki egy jó popsi kerekítős,combos edzés,a gyakorlatok sorrendje szempontjából?

5 hónap alatt már fog látszódni valami növekedés?

Köszönöm!


2011. dec. 10. 09:10
 1/1 dirtboy ***** válasza:

minél pontosabban be kell lőni az étrended és akkor nem izomépítés mellet nem fog zsírosodni a hasad.

ezt olvasd el aztán az oldalon nézz egy kezdő edzéstervet /étrendet leshetsz szintén csak formáld úgy hogy kezdésnek 4,5g/tskg ch legyen aztán ha zsírosodsz akkor csökkents le 4re ha pedig nem akar jönni se hogysem az izomtömeg akkor pedig növeld 5re,az gondolom már elég lesz,a protein,rost maradjon meg az étrendből változatlanul/

[link]

2011. dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!