Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HEEELP! Honnan tudom eldönteni...

HEEELP! Honnan tudom eldönteni egy honlap alapján, hogy melyik személyi edző jó, és melyik nem?

Figyelt kérdés

2011. dec. 1. 19:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Max ha nagyon baromságokat ír magáról akkor látod ,hogy rossz egyébként semmiről ez ugyanolyan mint egy küzdő sport oktatás attól hogy te el mész mondjuk Boxolni , lehet szar helyre mész és baromság az egész ilyen a személyi edző . Csak élesbe látod ,hogy mit tud . Ha van esélyed bepillantást nyerni ingyen egy edzésébe (pl ott edzeti az embereket ahol edzel ) akkor mázlid van egyébként sehogy . Persze ez is véletlenszerű dolog .
2011. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Olvasol. Megnézed - szimpatikus - elsétálsz - beszélsz vele - szimpatikus - edzel vele.

Nem beszél baromságokat, fejlődsz - maradsz.

Baromságokat beszél, nem vagy elégedett - továbbállsz.

2011. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

például aki olyanokat ír az oldalán, hogy

"Az átlag edzőterembe járó edzése nem intenzív, inkább pinalegyezésnek hívhatjuk"

"A szabályosságon azonban nem egy könyvben lerajzolt képet kel érteni, az ilyesmi csak iránymutatás (hogy a delikvens mégse a seggébe dugott rúddal akarja a bicepszgyakorlatot végezni)"

az valószínűleg egy segg?

2011. dec. 1. 20:42
 4/41 A kérdező kommentje:
ár alapján lehet minőséget feltételezni?
2011. dec. 1. 20:44
 5/41 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. :D
2011. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
jó de én nem egy parasztot akarok
2011. dec. 1. 20:46
 7/41 A kérdező kommentje:
mellesleg nem tudom mit szólnál hozzá, ha neked ilyeneket mondanának. Mondjuk, hogy "Mit bohóckodsz te kis p*cs" és hasonlók
2011. dec. 1. 21:01
 8/41 anonim ***** válasza:

Honnan a gejzírből veszed, h élőben így beszél az edzettjeivel? Linket idenekem. De nyomban. :)


(Amúgy ár és minőség közt - mint az élet több területén is tapasztalhatod - nem feltétlen van kapcsolat.)


A bunkóságról meg annyit, hogy egy olyan edzővel sokkal jobban fogsz fejlődni, aki nem pátyolgat meg megsimizi a fejecskédet, hogy "jól van Jánoska/Klárika, elég lesz az a fél fekvőtámasz a 20 helyett, ne csináld, ha nem bírod" (most csak úgy mondtam valamit), mint aki kőkeményen megmondja, hogy ez-és-ez-és-ez van, amin javítani lehet és kell is, így csináld - és igenis CSINÁLD!

2011. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Jah, és nekem max. p.csát mondhatna. :)

(De azt is max. egyszer.)

2011. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 lulu77 ***** válasza:
Ezek a Sárga Kapszulából idézetek... Bunnyhoz akarsz menni edzeni vagy mi?
2011. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!