Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat csináljak?

Milyen gyakorlatokat csináljak?

Figyelt kérdés

Szeretnék izmosabb lenni, főleg a hátamra, a vállamra és a lábaimra szeretnék felpakolni egy kis "anyagot", mert nagyon vékony vagyok, és sokszor fáj a hátam is. (de azért nyilván nem ilyen gusztustalan izomtorony akarok lenni lány létemre) Aerobicra vagy fitnessre nincs időm eljárni, de muszáj lenne hogy erősödjek. Olyan gyakorlatokat szeretnék kérni, amikhez nem kell semmilyen komolyabb segédeszköz, és itthon is el tudom őket végezni, úgy, hogy szép lassan növelem az adagot.

Előre is köszönöm! 15/L


2011. dec. 10. 16:39
 1/5 dirtboy ***** válasza:

étrendet rendbe kell rakni,és nem ártana ha vennél szerelhető egykezes súlyzókat.

azokkal már lehet csinálni pár gyakorlatot.

itt nézhetsz gyakorlatokat: [link]

plusz találsz tömegnövelő étrendet is


ezt is olvasd el: [link]

2011. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem hízni szeretnék, mondom hogy lány vagyok!:D

ja és most jut eszembe, hogy nem szabad súlyzóznom mert protézis van a vállamban egy törés miatt.:/

de nagyon köszönöm!

2011. dec. 10. 17:09
 3/5 A kérdező kommentje:
az oldalon vannak jók
2011. dec. 10. 17:10
 4/5 dirtboy ***** válasza:

azt írtad, a lábadra és a válladra szeretnél felpakolni egy kis anyagot,ahhoz pedig hogy izmot építs étrend kell.


ha nem egészséges a lábad akkor szakembert kérdezz a gyakorlatokról hogy mit csinálj pl.orvost,gyógytornászt

2011. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oh értem.:) a lábammal amúgy nincs gáz
2011. dec. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!