Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden feladatot gázmaszkba...

Ha minden feladatot gázmaszkban végzek, legyen az sulyzózás, futás, boxolás. Stb. akkor az mennyire hasznos, nem lenne belőle semmi féle hátrányom/károm? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hallotam arról hogy jót tud tenni, de nem tudom,hogy miért, és ha rendszeresen igy csinálnám, az nem lenne káros? Vagy épp az ellenkezője, hogy semmiféle hátrány nem származna belöle? Nagyon kiváncsi vagyok.
2011. dec. 10. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Fura ötlet... És nem biztos, hogy némi oxigénhiány még jót tenne az agyadnak. ;)

Ezzel együtt láttam valami dokumentumfilmben, h asszem talán az amcsi tengerészgyalogosokat szivatták ezzel kiképzésen rendszerben. Ha ők megmaradtak, Te is megfogsz.

Majd küldj képet. :D

2011. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én láttam videót ahol egy MMA harcos gázmaszkban eddz...És angolul ottvan hogy állitólag, jót tesz mintha magasan, pl egy hegyen edzene az ember, csak nem tudom hogy mennyire lehet káros,és ez aggaszt.
2011. dec. 10. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:

nem fog leépülni az agyad.

de mégis, egy gázmaszk? hogy működik az, mennyire csökkenti a belélegzett levegő O2 tartalmát stb. ne mondd már, hogy ezeket tudod.

eddz keményen, anaerob edzést, figyelj oda a légzésedre, tudatosan próbáld közben lassítani, ugyan úgy kevesebb oxigénhez jutsz, mint ha oxigén hiányos lenne a levegő, de abból sokat szívnál be.

hátrányod annyi lehet egyébként, hogy hamarabb kifáradsz. de tényleg, eddz úgy, hogy lassítod a légzésed, ennyi. semmi fizikai problémád nem lesz, ha harcos vagy akkor szokhatod így az edzést. bár még küzdősportban is többet érhet a technika gyakorlása, mint az ilyen speciális gyakorlatok, és harcművészetekben is, de lehet vele kísérletezni.. ha olyan jó lenne, akkor hidd el, ismertebb módszer lenne.

2011. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!